www.sudzibas.lv staffing sollution zelta teļa medībās

staffing sollution - zelta teļa medībās

Sludinājums www.staff.lv, tātad nereālais piedāvājums (un realitāte):
1. Samaksa no 8, 00 marciņam - 13, 00 marciņam stundā (minimālai 5, 93 mārciņas NAKTS treniņa laikā un NAKTS darba samaksa NEREĀLA - jeb pietuvināta Latvijas minimālajai samaksai)
2. Dzīvošana nodrošināta (tiešām, par 80 mārciņām nedēļā īsts izdzīvotāja pārbaudījums kopā vēl ar 5 tādiem pašiem izdzīvotājiem istabiņā, kas līdzinās Tallink C klases kajītei)
3. Noliktava ir silta (PATIESI, ja saspiežās kā pingvīni vai kustās kā trakas vāveres)

Kopumā - zelta teļa medībās var iegrābties viņa SŪD... Paldies sakiet "Staffing Solution", jo viņi jau nu noteikti zina, kur ir tas zelta teļš, jo slēdzot ar Jums līgumu, viņi skatās uz TO.

J

A ANDREEWS 10.02.2011

8-13 gbp pickerpaceriem neviens nemaksaa.dienaa 5.93, naktiis un overtaimos 7-8 gbp...un pashi anglji par taam naudaam straadaa..