www.sudzibas.lv Stabi un Žogi SIA Avans samaksāts, bet darbs vai izpildīts

Stabi un Žogi SIA - Avans samaksāts, bet darbs vai izpildīts

Mēs pasūtijām firmai Stabi un Žogi SIA veikt stabu uzstādīšanas darbus (žogs) 2013.gada augustā. Valdes loceklis Igors Šinkarenko saņēma no mums avansu 750Ls, parakstījā līgumu un apņemās veikt savus pakalpojumus līdz 2013.g. 18. oktobrim, bet līdz šim brīdim, a šodien ir 28.05.2014., savus darbus neveica. Zvanam viņam, bet viņš sola, sola, sola un viss. Sākumā viņs iedomāja, ka viņu aplaupījā viņa partnieris, pēc tam visu laiku atlika tikšanās utt. Pats melis un zaglis.

Мы заказали фирме Stabi un Žogi SIA установить столбы для забора в августе 2013 года. Член правления Игорь Шинкаренко получил от нас аванс 750Лс, подписал договор и обязался выполнить услуги до 18 октября 2013, но до сих пор (28.05.2014.) работы не выполнил. Сначала придумал историю, что его обокрал партнёр, потом обещал, что всё сделает, обещает всё время что-то, откладывает встречи, врёт и т.д. Сам лжец и вор.