www.sudzibas.lv Stabi un Zogi neizpildits darbs

Stabi un Zogi - neizpildits darbs

Labdien, velos iesniegt sudzibu un dariit zinamu parejiem par firmu stabiunzogi.lv
Bija sarunats noslegts ligums par setas uzliksanu objektam, darbinieks likas atsaucigs zinoss, tulit pat atbrauca nosledza ligumu un panema pirmo iemaksu 150/ls, Solija pusotras nedelas aika ka viss bus kartiba.
Paiet solitais laiks, zvanam prasam nu kuru dienu bus, a tur ka pi reiz dzirdejusi par sadu objekta adresi, bet nu lab sola apsola pec nedelas,
Zvana pec nedelas atkal viss no jauna pat neatceras ka tads klients siem ir, lab saka pec divam dienam atzvanis..
paiet 3 denas zvana nav, stabu nav.. Atkal zvanam sola pec nedelas bus...un ta sis stasts turpinas tris menesus. Reali , nekadas atsacibas pretimnasanas un pats galvenais rezultata. Beigas jau sakam beidz mus uzksatit par mulkiem atdod naudu un bekas, bet sie solas ka tiesam pec tris dienam seta bus uzlikta..protams ka atkal nomarine musu laiku un nekadas setas nav.

B

A Armandos 20.05.2014

Pilnīgi piekrītu, tieši tā pati situācija. Pagaidām vēl naivi ceru visu atrisināt mierīgā ceļā :)

J Jelena Furman 28.05.2014

Man arī tāda situācija jau no 2013.augusta!

J Jelena Furman 28.05.2014

Labdien, mums arī Stabi un Žogi aplaupījā. Valdes loceklis Igors Šinkarenko saņēma no mums avansu 750Ls, parakstījā līgumu un apņemās veikt savus pakalpojumus līdz 2013.g. 18. oktobrim, bet līdz šim brīdim, a šodien ir 28.05.2014., savus darbus neveica. Zvanam viņam, bet viņš sola, sola, sola un viss. Sākumā viņs iedomāja, ka viņu aplaupījā viņa partnieris, pēc tam visu laiku atlika tikšanās utt.
Es grībēju uzzināt ka Jūs domājat rīkoties ar šo situāciju? Es tā saprotu, kā vei ir cietušie (''bambana'' uzrakstīja savu sūdzību 3. septembrī)). Es piedāvāju apvienoties un izstrādāt plānu, kā rīkoties lai saņemtu savu naudu atpakaļ. Mans tālrunis ir 25809102, piezvaniet, lūdzu, vai nosūtiet uz [slēpt]@inbox.lv.
Ar cieņu, Jeļena