SS.reklama

ljudi budte bditeljni!!!!reklama SS.lv eto polnij razvod!objavlenija is4ezajut samoje interesnoje sto toljko "platnije"!!!!ja bolshe ne poljzujusj SS.lv.oni pishut o pravilah..........ja ih pro4jol 1000 raz..ne narushal.i objavlenije mojo proderzalosj celih 3 CASA!vmesto obesjannoj 1 nedel.za sutki ja otdal etim urodam za 5 objavlenij (0,59)..reshajte sami,no tak dela ne delajutsa.Reklama.lv ne cjutj ne huze..prosto na etom sajte poseshaemostj menjshe,poetomu kozli s SS.lv poljzujutsa nami.zarabativajut na takih durakah kak ja...dumaju ne odin takoj.

J Jurij 06.03.2007

da muzik ti ne odin.ja prodaval AVTO cerez ss.lv,toze samoje.teperj ja toljko na reklame.lv.

S Sandis 06.03.2007

pomojmu vsje uze ob etom znajut,a duraki nahodjatsa snovo i snovo..

K Kristine 06.03.2007

mena toze obmanuli,a sto mozno sdelat?kak vernut dengi?

D Dima 25.11.2010

да мужики я тоже 3 раза обламался)))

J janis 14.12.2010

Razvod!!!11

R Radik 23.12.2010

nado vsem pisatj zajavlenie na kozlov etih hitroviebanih ja daze pozabil pro takie naglie razvodi na polnom spokojstvie tak povelsja na 5ls

A Agnis 08.01.2011

portals SS tiešām nodarbojas ar krāpšanu, iespējams ka tiešām cilvēks var kļūdīties, bet tad vajag dot cilvekam iespēju rediģēt sludinājumu vai arī vispār to nepieņemt apmaksai(ja jūs rakstat vētuli no e-pasta atsauces ss sludinājumā, jūs to nevarat nosūtīt ja ir kāda neatbilstība tekstā)bet apmaksu gan viņi pieņem un tie vairs nav 0, 98 santīmi bet gan 3 -, LATi vai tad tā nav īsta krāpniecība?

S sludinajumuserviss.lv 03.02.2011

Tapēc piedāvāju pilnībā bezmaksas sludinājumu dēli ar neierobežotu sludinājumu skaitu vienai personai, LV RU valodās.

M Medus 17.05.2013

sveicināti, mēs esam jau vairākas personas, lūgums pievienoties visiem tiem, kas ir cietuši
rakstiet uz mūsu profilu sudzibas.lv
tas nav tā, ka viņi var visu un mēs neko
atsevišķi katrs- jā, variantu nav, bet kopā panāksim gan taisnību