ssonline.lv darba sludinājumi - krāpšana ar SMS

saņēmu uz mobilo sms par mājaslapu ssonline.lv un darba piedāvājumiem tajā.
Lai reģistrētos lapā un piekļūtu sludinājumu saturam ir jānosūta reģistrācijas kods dx79921 (kā izrādās visiem nemainīgs) uz 1824 konkrēti no reģistrētā telefona, sms cena noteikta 0.05 Ls. Rezultātā no konta tiek novilkti nevis 5 sant, bet gan vismaz 2Ls.

/turpinājumu gan vēl nezinu, vai gadījumā nesekos arī kādas citas mistiskas darbības ar konta saturu :( /

T

S Sofija 13.08.2010

man arī atnāca šāds sms, bet neko vēl neesmu iesākusi, bet sūtīja mans no nummura 26876250

M madara 15.08.2010

tādi laikam te tagad netrūkst- tikai katram no cita nr sūta piedāvājumus-katram operatoram no cita man uz tele2 no tele2 26058741. pat vārdā uzrunājot sveicināti (...)utt

M Marina 17.08.2010

Mekleju pavara darbu, pieklaiga, atbildiga, varu taisit kalkulacijas, jaunos edienos un ta talak!!!Darba pieredze 9 gadi!!!

S Svetlana 19.08.2010

man ari atnaca so te iszina, un ka maksa par sms ir 5 santimi .
Bet nonema 2 ls... Arprats ! "Loxotron"

A aivarsk 20.08.2010

Meitenes lietojiet internetu.
Manuprāt, ssonline.lv ir tas pats http://www.ss.lv/,
domāju, ka nekļūdos :)

J jonne 21.08.2010

ssonline nav tas pats kas ss.lv, bet gan tas pats kas pesronalam24.lv par ko bija gan tē rakstīts gan BEZ TABU radīts! Lūdzu neizmantojiet viņe pakalpojumus, tas ir blefs! http://www.sudzibas.lv/complaints/sia-ldquobalticeuroexquot-c11194.html

I Iveta 26.08.2010

Piekrītu, ka Loxotrons un noskaitīja tiešām ap 2 Ls, ja ne vairāk... uzticību radīja tas, ka uzrunāja personīgi - vārdā uzvārdā, bet tagad tās lapas vairs nav ;) Jācer, ka pēc kāda laika atkal nenoņems no konta nākamos 2 Ls ;-/

A Aleksejs 16.12.2011

Atradu šo lapu caur meklēšanu, meklējot info par numuru 1824. Interese radās brīdī, kad par reģistrēšanos sex-mamba.lv portālā pieprasa nosūtīt īsziņu uz šo te 1824 ar diezgan garu kodu. BET! Nekur neviena vārda par to cik maksā īsziņa. Sāku raktu... aizrakos līdz http://www.laikamobile.com/aboutus.html lapai, kuriem pieder šis un vēl daži numuri, info no LMT lapas:
1824, 1868, 8889 Laika mobile connectivity Oy [slēpt]@laikamobile.com T.67881528 www.laikamobile.com
Diemžēl grūti ir atrast info cik īsti maksā īsziņa, vienā vietā redzēju "NO 0, 05Ls", t.b. tie var būt arī 2Ls un pat vairāk. Kādu laiku atpakaļ meklēju par citu numuru, biju atradis smuku tabuliņu ar numuriem un cenām... tur cenas bija līz 10Ls par zvanu un arī daži lati par minūti.
Tā kā iesaku VISIEM ieslēgt smadzenes, pirms sūtat kaut kādus kodus uz mistiskiem numuriem - domāju 75% gadījumu tā ir krāpšana.
P.S: īsziņas nepieciešamību pamato ar to, ka vēlas pārliecināties, ka neesi robots - bet tam ir arī bezmaksas risinājumi, piemēram apstiprinājuma epasts, ko dara DAUDZI uzticami saiti. Tā kā neuzķeraties uz apšaubāmu saitu solījumiem - internets ir auglīga vide noziedznieku darbībai (kā zināms lielākā daļa grib dzīvot zaļi, neko nedarot).