SS LV sludinājumu portāls - Apzog, krapj klientus

Neisāku nevienam šo ss sludinājumu portālu, cenas sludinājumiem leka ka birza cenas,, biju lasījis ka šie krāpjas, izprovēju, pārbaudīju, 3 reizes liku vienu un to pašu sludinājumu klonu, un katru reizi pieprasīja apmaksat citu cenu, vel jau ar dzeš sludinājumus, neatgriež naudu utt nesat muļķi nebarojat afēristus,, ir ļoti daudz vietas kur sludinājumi par velti,, liekami,, ibook, lv tur veiksmīgi pārdevu kādas 1000 grāmatas, retro moto, zip lv, reklāma,, un ja gribat tirgot starptautiska tirgu ebay utt

Nu ļoti ne gribēju pardot grāmatu pa 5 eiro par sludinājuma publicēšanu pieprasīja apmaksat internetbanka 22 eiro, ja kur aitas tur cirpēji.. skat foto.. liksu ibookalv un citur tur par velti adekvāts tas SS sludinājumu portāls.. gribēju pardot grāmatu pa 5 eiro par sludinājuma publicēšanu pieprasīja apmaksat internetbanka 22 eiro, ja kur aitas tur cirpēji.. skat foto.. liksu ibookalv un citur tur par velti

baltGro, SIA 29.10.2017

Jēga likt zemākas cenas, ja cilvēki tāpat turpinās likt sludinājumus un maksāt? Ne jūs pirmais, ne pēdējais, kas liek šādas sūdzības. Rezultāta tāpat nekāda.

I Iluminata 30.10.2017

Es domāju, ka viņiem pēc visām reorganizācijām un rekonstrukcijām ar pašu serveri un sistēmuu kaut kas nav kārtībā, tāpēc arī tādi brīnumi notiek.