www.sudzibas.lv Srots.lv Prece neatbilst un garantijas esamība ir scams

Srots.lv - Prece neatbilst un garantijas esamība ir scams

Bez šaubām, šausmīgākā iepirkšanās pieredze, kādu esmu piedzīvojis! Iztērēju 746 EUR par Peugeot Boxer sēdekli, kas tika reklamēts kā esam ļoti labā stāvoklī. Tomēr, kad saņēmu sēdekli, konstatēju, ka divas ļoti būtiskas un dārgas detaļas iztrūkst, par ko nekas netika minēts web lapā ne arī telefonsarunā kad runāju ar pārdevēju. Kad es sazinājos ar viņiem, lai risinātu problēmu, man tika paziņots, ka sēdeklis tika pārdots bez šīm detaļām, jebkādas garantijas šajā iestādē neeskistē. Mani lūgumi par cenas samazinājumu vai trūkstošo komponentu piegādi tika ignorēti.

Visīstākais braļukas krāpnieku kantoris, pasūti tepat LV caur Facebook vai ss.lv, nevis caur šo kantori.

Viņiem ir daudz web adreses: srots.lv, srotas24.lt, srotas.co.uk, srotas.it utt.

Ja nav slinkums, aizpildiet pieteikumu Lietuvas patērētāju aizsardzības iestādē:

E ELVIJS111 30.08.2023

Iegādājoties un apmaksājot automašīnas ātrumkārbu 1700euro vertībā , pēc pusotras nedēļas srotas24.lt uzraksta ka prece tomēr nav pieejama , un ir jau pagājuši 2 mēneši un vēl projām nauda nav atgriesta atpakaļ ..

M MC_ 05.01.2024

Ja pērkat kaut ko šajā kantorī, rēķinieties, ka atgriešanas iespēja te nepastāv, un atbalsta dienestam par Jūsu sūdzībām nospļauties. Nerekomentēju.