www.sudzibas.lv Srotas.lt Krāpšana, slikts serviss

Srotas.lt - Krāpšana, slikts serviss

Drausmīgs uzņēmums.
Pasūtīju moto bremžu rokturi melna krasa ar stiprinājumu melnu at mazu defektu (saskrāpēts)
atnāca drausmīgs vis saskrāpēts roktura stiprinājums bija brūna krasa nevis melns.
Aizpildīju uzreiz pieteikumu ka gribu atgries jo 14 dienu laiks ir tā viņiem rakstīts vismaz majas lapa bet tas ir tikai teksts.
Gaidīju atbildi teica ka pārbaudīs tad pēc paris dienām atsūtīja ka vajag bildes un tad atkal gaidīju pectam viņiem vajadzēja ka izskatās iepakojuma paciņa.
Un protams viņi novilka 14 dienas un beigas raksta ka pagāja laiks un vairs viņi nepieņem.
Es saku bet es rakstīju pirmajās dienas un nau mana kļūda ka jūs nespējat atbildet. Viss ir vienalga tai kompānijai beigas uzrakstīja lai veicas. Vienkārši nau vārdu cik viņi d... Li ir.