Spulles D. ārsta prakse zobārstniecībā - Protezēšanas pakalpojumi

Izdarīju kļūdu un spontāni pieteicos uz protezēšanu pie sev nezināmas dakteris Spulles. Zobārstei noslodze liela, pacienti rindām stāv un vēl piesakās, negatīvas atsauksmes pirms pieteikšanās neatradu, tāpēc pieteicos. Pirms nospieduma noņemšanas nebija neviena jautājuma no sakteres spulles par labāko variantu, ka varbūt pielikt naudinas, kā arī par to, kas taps. Pēc 2 nedelām tapa protēze, kas lika satraukties, jo bija tāda ka totālā, kas skar pilnībā augsējo aukslēju. Zobārste braši ievietoja jauno darinājumu, nepievēršot uzmanību, ka 2x iespieda man vaiga gļotādu. Kaut ko pieslīpēja, lidzjūtīgi uz mani paskatījās un teica, lai sūkāju konfektes, ja paliek nelabi. Gāju mājās, ar cerību, ka ja nu pierodu pie jaunā "karkasa". Bet nepierastu. Nebija sajūtas, ka jaunais projekts ir izmantojams ēsanai. Bija cerība, ka vismaz niderēs dekoratīviem nolūkiem, bet arī nē, jo parunāt īsti nevarēju, tikai pašļupstet.
Kad Vērsis pie speciālistes spulles, tad ieteica vērsties ar sudzību zobārstu asociācijā, kas arīdzan ir saprotams. Protēze esot uztaisīta pareizi (bet ne vārda par to, ka ikdienā nav pielietojama) .
Būtu vēlējusies pirms iešanas pie spulles izlasīt kādu atsauksmi par protezēšanas pakalpojumiem, bet tādu nebija. Mācību guvu. Nemainiet zobārstu pēc pēkšņas iedomas kā man tas sanāca. Versīšos zobārstu asociācijā, kur līdz šim nebija nācies vērsties.

P

E ELLIO 26.09.2023

Izņemamā protēze nekad nebūs kā jūsu zobi. sķiet šeit problēmas bijušas komunikācijā, jo neesat sapratis, ko liks jūsu mutē.Ja Jums ir maz savu zobu un tos pašus nevar slīpēt un bojāt, tad izņemamā protēze ir vienīgais risinājums, ja nevarat atļauties likt implantus.

P paldies 27.09.2023

Tieši tā, netika pateikts vispār nekas, cik liela tā būs, ka iies burtiski rīklē, būs no bieza vectevu protēzes materiāla. Nekas! Par to, ka protēzes var būt dažādas zināju. Iepriekš bija pozitīva pieredze! Iesaku pirms ko raudāt pie sveša zobārsta, lai zobārsts kaut vai google parāda, ko ir nolēmis gatavot. Savādāk samaksājot un ejiet ar savu "kurpes" gabalu

P paldies 27.09.2023

Nesanāca redžēt pašas zobārstes D.Soulles smaidu. Vai viņa sev arī uztaisīja tādu pabeidzu protēzi - zoli, jeb tomēr salika sev ko labāku, kādus implantus droši vien.