www.sudzibas.lv Sprīdītis Bērnu Dārzs NAUDAS KĀRA VADĪTĀJA

PII SPRĪDĪTIS - NAUDAS KĀRA VADĪTĀJA

Vecāki, kuri meklē pirmsskolas izglītības iestādes savam bērniņam, neuzķeraties uz pirmajiem smaidiem, aiz kuriem slēpjas savtīgums. Pedagogi pii - kā nu kura bet ir labas kopumā, toties administrācija uh !!! tik brīnišķīgā vadītāja Liene Kozlovska bieži vien manīta ar "maksātspējīgajiem vecākiem", smaida un liekuļo ka riebjas vien skatīties, uz "vienkāršo tautu" skatās no augšas un tieši tā arī izturas tā it kā pati būtu kaut kas svarīgāks par citiem. Par dažiem bērniem, kurus uzņēma šajā iestādē gribas teikt kāds bija samaksājis (tas gan iepriekšējos gados), bet tomēr "parastajiem" Āgenskalna bērniem nepietika vietas, jo vajadzēja iefīrēt "ziedotāju" bērnus. (tas nav apmelojums bet gan riebīgs fakts)
Abas ar metodiķi Sanitu Pavāri vecāku sapulcēs tā vien sludina, ka vecākiem cītīgāk jāmaksā fonda naudas, lai bērniem būtu no kā ēst (trauki), ar ko mazgāt traukus un WC un telpas, un "dupšus slaucīt'' (papīrs). Bet kur paliek Domes finansējums, kā tiek tērēta tā bērniem paredzētā naudiņa jau nezina neviens... ''Noslauks" no Jums mīļie vecāki tā ka skan. Tā kā ir ar ko salīdzināt, tad droši saku - centieties savus bērnus šeit nevest, jo izglītības jomā arī neko īpašu neiegūsiet(un ne jau par audzinātājām šeit runa)... AK, JĀ vēl kāds jauks komentārs tā kā šeit strādā pāris personas vadībā, kuras ir saistītas ar kādu apšaubāmu reliģisku organizāciju, tad latviešu tautas svētki šeit principā netiek svinēti - nu piemēram Mārtiņdiena, Miķeļi, Lieldienas... un daudzi citi svētki mums gājuši gar degunu.Llieki piebilst ka iepriekšējo gadu svētki, ja arī tika svinēti tas vai nu 3 nedēļas pirms īstajiem svētkiem, vai arī kādu laiciņu pēc oficiālajiem svētkiem (nu tas tā normāli šeit), par kvalitāti vienkārši riebjas runāt. Bēdīgi ka mūsu bērniem tas jāizcieš.
Gadījās noklausīties sarunu ar pedagogu un izrādījās, ka vadītāja nemaz nav tik saprotoša, smaidoša un labu vēsti nesoša, kāda viņa ir vecāku priekšā - gudri runā un gudri atrunājas. Diemžēl vārdi nesaskan ar darbiem.. ļoti žēl ka tā... Ārējā fasāde ir uzpucēta, bet iekšā viss sapuvis!!

S Saulite 12.05.2011

Par nožēlu jāatzīst, ka piekrītu iepriekš rakstītajam un iesaku izvēlēties šo b/d tikai ja nav citu variantu... Fui Sprīdīša vadībai, kas rūpējas tikai par to ko teiks vecāki un kā tas izskatīsies no malas, nevis domā par bērniem - viņu labklājību un vajadzībām (tā it kā būtu bērnu dārza jēga). šeit par bērniem vispār nedomā, ja nu tikai un vienīgi - AUDZĪTES!!! PALDIES PAR TO!!
Žēl arī tas ka Audzītes šeit mainās "biežāk kā zeķes", par to arī ir vērts padomāt! ar šausmām gaidām nākamo gadu, kas mūs šeit sagaida.

J Jānis 27.05.2011

Pilnīgas muļķības. fondu vāc paši vecāki, kādā sakarā tas būtu jādara b/d vadībai?

A anun 29.08.2011

Izlasot komentārus man paliek bail, jo piedāvāja man darbu tieši šajā bērnudārzā kā audzinātājai. Ko lai es daru? Esmu taisnības meklētāja, tad jau ātri vien izmetīs mani laukā. Iesakiet man kaut ko, lūdzu.

D Dace 25.10.2011

Labdien, man meita un māsas bērni mācās šajā bērnu dārzā. Es esmu stāvā sajūsmā. Naudu no manis neviens nav prasījis. Vecāki paši vāc naudiņu (Ls3.00) mēnesī, jaunām rotaļlietām u.c. lietām. Par tualetes papīriem taisnība, tie ir pieminēti sarunās. Tomēr tā kā man ir bērni, es zinu, kas mājās notiek ar tualetes papīru... :D
Iespējams, ka iekšēji ir kādas problēmas, ko mēs vecāki nezinam, jo audzinātājas diemžēl mainās. Tomēr ņemot vērā, ko vadītāja ir paveikusi, kāds izskatās bērnu dārzs no iekšpuses un kā ir iekārtoti āra laukumiņi - jāsaka, ka kā vadītāja šajā jomā viņa ir lieliska. Arī rezultāts, ko redzu svētkos mani ikreiz pozitīvi pārsteidz - var redzēt, ka pasniedzēji ir strādājuši no sirds.
Latviešu svētki tiek svinēti un ja mēs ģimenē kādus no tiem nesvinam un esam piemirsuši, tad bērns atgādina :)
Vēlreiz vēlos piebilst, ka esmu sajūsmā par šo bērnudārzu.

Arī savu otru bērnu vedīšu uz šo bērnu dārzu.

D dace 09.11.2011

Mūs paņēma uz siles grupiņu, jo rindā bijām pieteikušies jau 2 gadus, kad vēl tikai remonts gāja tai bērnu dārzā.Neticu ka kāds tur par naudu ņemts.
Fonda nauda nav prasīta no vadītājas un par to lemj paši vecāki sapulcēs.
Uzskatu ka vadītāja ir daudz paveikusi, jo tur viss bija padomju laika, bij jāsāk no nulles.Tagad viss tīrs un skaists.
Visi svētki tiek svinēti, ļoti jauki un mīļi. Audzinātājas gan tiešām mainās, bet vietā nāk labākas.
Dažu auklīšu gan žēl kas aizgāja, tās bij ļoti labas darbinieces, bet iemeslus jau nezin kāpēc aizgāja prom.
Vairākas reizes esmu vērsusies ar ieteikumiem, vai sūdzībām, vienmēr ir ātri reaģēts un palīdzēts.

A anileommnomm 24.10.2013

Esmu bijusī auklīte šajā pirmsskolas izglītības iestādē.Par to piekrītu, ka darbinieku kolektīvs mainās gandrīz ik mēnesi, jo, pirmkārt, vadība sākumā ir tik jauna un pretim nākoša, bet laikam ejot, tas viss piemirstās, nevienam netiek mācīts kas un kā pareizi jādara, lai savā starpā nerastos nesaskaņas, visu laiku kāds tiek aiz muguras "aprunāts", nekas nenotiek cilvēcīgi.Domāju, ka vadībai būtu jāsaprot, ka, ja darbā pieņem jaunu darbinieku, tad viņu vajadzētu apmācīt un paskaidrot kāda sistēma ir bērnu dārzā, jo katrā darba vietā ir savādāka, citas prasības.Ar nožēlu saku, ka aizgāju tikai dēļ vadības, tā par iestādi nesūdzos, bet kolektīvs ir drausmīgs, jo īpaši runājot par "augstāk" stāvošajām personām.

K Kritiķe 02.07.2015

Beidzu šo dārziņu pirms 4 gadiem. Godīgi sakot mani apbēdina tās lietas kas tur notika. Par audzinātājām runājot (vārdi mainīti)
Pieņemsim atnāk audzinātāja Anna-Nākamajā dienā jau Irita, tad Liene un tad visbeidzot niknā Baiba kurai ir savi "mīlulīši".
Neiesaku tur pieteikties.Medmāsa spēlē datorspēles.

M MargrietaXXX 22.01.2016

Kāds medmāsai sakars ar bērnudārza darbu pie bērnu pieskatīšanas un skološanas? Medmāsa veic medicīnisko darbu pie neatliekamām situācijām, viņa nesniedz mācību stundas bērniem!

L leila99 29.04.2018

ineta zumente - audzinataja kas ir vienkarsi nenormala.ka tada var stradat bernudarzaa?

L leila99 29.04.2018

pilnīgi piekrītu.kā dome var tādu būtni vispār pieņemt darbā?