Sporta likmes no Juris Pro.bet Un Valdis Peterson - Naudas krāpšana

Sveiki vēlos informēt visus kas Googlē šobrīd meklē informāciju par šiem telegram profiliem! "Valdis Peterson | Personālais blogs" un "Drošas sporta likmes" ir viens un tas pats cilvēks kas izkrāpj naudu piedāvājot sporta likmes.

KRĀPNIECĪBA! Profilā tiek publicētas tikai tās likmes kas uzvar un ik pa laikam arī kāda kas zaudē, tikai lai izskatītos ticamāk.

Šīs likmes netiek pirktas un tās var atrast Google platformā par brīvu meklējot konkrētu komandu iespējamos rezūltātus.

Bet tas vēl nav viss, ja velies iegādātiek likmi no šī cilvēka, tev tiks prasīts, 99 eiro maksa par likmi, 89 eiro maksa par likmes apdrošināšanu un 99 eiro par pievienošanu VIP čatam. Ja šī likme zaudē, tu protams neko nedabūsi un tiksi nobloķēts.

Lūdzu neuzticasties šiem sporta profesionāļiem, kas dzīvē nevienu spēli nav redzējuši! ?