www.sudzibas.lv sporta klubi slikti sporta klubi

sporta klubi - slikti sporta klubi

Sveicināti. Gribu atvērt jaunu rubriku - sporta klubi kurus labāk neapmeklēt. Varbūt cilvēki padalīsies ar savu pieredzi. No savas puses varu minēt 2 - nu jau mirušo welness Imantā (tagad Atletika), kurš vienkārši aizvērās negaidot un visi cilvēki ar abonementiem tika uzmesti (abonementi uz gadu - pakārt uz nagliņas) un F1 centrā, kur man likās ļoooti nelaipna apkalpošana. Varbūt kāds var ko pievienot, pakamentēt, kā tur imantā tagad atletika, kā f1 un citi klubi.

F f1klients 10.04.2013

uz f1 eju jau gadus 5, nekādu problēmu nav. zālēs ir viss kas vajadzīgs, darba laiki ļoti ērti, treneri atsaucīgi (ja paprasīsi, jo paši klāt nenāk), tehniskais dienests strādā ātri un visu salabo, ģerbtuves un dušas tīras. vienīgais mīnus - dažas recepcijas darbinieces, tās nu gan ir galīgi garām.

S smīkņa 10.04.2013

Es staigāju uz Atlētiku, nekādas vainas nav, vienīgi vasarā biežāk varētu kondicionieri slēgt iekšā, laikam taupa elektrību, zālē dažreiz izcepties var. Visos Atlētikas klubos ir ļoti laipna un pretīmnākoša apkalpošana. Agrāk staigāju uz Sportimu, tas laikam labākais no klubiem, forši, ka baseins ir, bet dārgs arī dikti.

K klubklients 20.05.2013

Tieeši tas pats ir ar Citu Fitness klubieem arī taupa elektrību, līdz ar to visiem normālas temperatūras 'piekritējiem, un kuri nevar izturēt intensīvi kustoties telpās + 26 grādi, labāk tur neiet - īpaši klubā Domina