M MazāRita 31.03.2017

Pilnīgi piekrītu! Par katru nieku maksā 40eiro... tā pat viņi ar Daci priekšgalā, speciāli paildzina atbildēšanu un aizbildinās, tad šeku reku jau ir beigušās mācības un aiziet sodi!

E EsNeesmuLauns 20.05.2017

Kārtējā iestāde, kurai lielāka uzmanība ir uz naudas pelnīšanu nevis izglītības kvalitāti. Neadekvātas soda naudas un draudi ja netiks samaksāts par kārtējo nepamatoti piestādīto rēķinu. Vadītāji sejā liekas jauki cilvēki, viss mainās kad komunikācija ir pa epastu!

"Jums izsniegtā apliecība par profesionālo pilnveidi tiks anulēta, par to noteiktā kārtībā paziņojot arī laikrakstā Latvijas Vēstnesis."
Šādi tiek draudēts, zinošam cilvēkam anikdote :D

1 147258 27.06.2017

pilnībā piekrītu!

S siv1401 27.02.2018

Uzskatu, ka tā ir bezkaunīga naudas izspiešana. Bezjēdzīga laika un finanšu resursu tērēšana.