www.sudzibas.lv Spolīte, šuvēja Dzintra un citas Nekvalitatīvi pakalpojumi un neprofesionāla attieksme pret klientu

Spolīte, šuvēja Dzintra un citas - Nekvalitatīvi pakalpojumi un neprofesionāla attieksme pret klientu

Biju pārsteigta par tik neprofesionālu attieksmi pret klientiem un nekvalitatīvu darbu. Lieki piebilst, ka ar to saskārusies esmu vairākkārt un neko glaimojošu neesmu dzirdējusi arī no apkārtējiem. Cik ilgi tā turpināsies?

Lūgums īpašniekiem nomainīt savu skaļo saukli - "Mūsu ateljē Jūs varat realizēt savā apģērbā visas Jūsu visdrosmīgākās idejas."

Diemžēl prakse rāda ko citu - neko vairāk par atirušu malu remontu nepiedāvā un uz vairākkārtējiem aicinājumiem - tādā gadījumā - pasaukt citu šuvēju - tiek pagriezta mugura. Kā tādiem cilvēkiem vēl tur atļauj strādāt?! Tā ir klaja antireklāma.

Rīgā noteikti ir daudz citu talantīgu meistaru, kas vēlētos sevi pierādīt.

Varbūt Spolītei beidzot ir vērts izkāpt no savas ierūsējušās domāšanas? Ir 21. gadsimts!

T TAIIB 12.02.2013

BlueFilters oficiālais pārstāvis Latvija SIA, , ACQUA PULITA LATVIA"

B Balta_Puma 16.02.2013

Ko TĀDU, tad vēlējāties, ja šie nespēja izpildīt?

R rrrrrrrr 16.09.2013

dzirdeju labas atsauksmes par blue filters, pie pazinam bija zinoss konsultants visu inčīgi stāstijis esot.