Spīķeru Autoservis - Krāpnieki

Ja negribat lai sabojā jūsu auto, tad nevediet pie viņiem taisīt, jo būs dārgi jāmaksā nākamajā servisa, kas labos viņu sataisitos sūdus. Par naudas lietām vispār nav ko teikt. Pateiks kad ir uzstādīta oriģināla detaļa, bet patiesība analogu uzstādīs pa oriģinālas detaļas cenu....
Ja Tu lasi šo Normund, tad lūdzu lai jau Tev iek tie pārdesmit lati, es jav nabadzīgas nepalikšu.

R

ž ŽANIS.G.098 29.04.2013

Vajag jau runāt ar Kasparu nevis to Normundu. Normāli varēs sarunāt visu. Esmu dzinis, problēmu nav bijis.

K Kauna Stabs 01.05.2013

Redbul - pastasti konkrētāk kas bija par problēmām. Arī esmu tur dzinis uz remontu...izlasot šo sāku domāt vai nevajdzēs arī man pārbaudīt uzstādīto detaļu kvalitāti un ražotajus.

A Andrejs33 01.05.2013

Vienreiz aizvedu pie šiem puišiem pārmontēt riepas, un savirsi saregulēt, pēc šiem darbiem un salīdzinoši lielo samaksu biju īstenībā pat šokēts.
No visām 4 pārmontētajām riepām laida nost gaisu, viena jau bija mīksta pirmajā vakarā, pārējās pēc dažām dienām.
Savirzi saregulēju, jo vecajām riepām bija priekšējām malas noēstas. Pēc viņu darba braucot pa taisnu ceļu man stūre stāvēja šķībi.
Pēc tās reizes domāju ka Spīķeru auto servisā vairs nebraukšu.