Spēles - Krāpšana

Mēs sarunājām ka pa 45ls Izveidos dizainu M''ājaslapā mēs gaidam jau 3 dienu pēkšņi viņš saka neko nedarīšu.Atā.Tad es saku adot naudu vai iešu uz Policiju viņš saka ka tev nav pierādījumu man viņš skype ir un sarakste viss un to ka viņam kontā ir bijuši ienākuši 20ls bet vispār 45ls Un viņš nobloķēja skype un viss.Nauda pazaudēta man ir 45ls.Gribi atgūt visu naudu Mājaslapu iedevu kur ir krāpšanu.

E

R Rasists 27.03.2013

Tātad te raksta pats "Koderis" Vēlos piebilst kad tā nebija krāpšana.
Es viņiem veidoju mājaslapu, sākumā viņi teica kad maksās 30ls, es teicu kautvai par 20ls, tālāk viņš caur SMS sistēmu airtel.lv noziedoja 45ls izstā naudā tas sanāk 20ls, tātad tie nav nekādi 45ls par kuriem tu stāsti, tālāk viņi mani ļoti steidzināja teica 2dienās, es mocijos, visu nakti, tad man teica lai eju atpusties kad gribēju iet atpusties man teica lai kko daru, es nevarēju saprast ko viņi izsti vēlās, vienu brīdi skype maksātājs uzrakstīja, kad lai es neko nedarot un pārējos 10ls nemaksās, es vairāk neko nedarīju jo klausiju maksātāju, es vel mazliet paķēmojos ar jaunumiem un viss. Tad man sāk uzbāsties dari dari dari, es teicu kad pats teici lai neko nedaru, tad viņš saka kad bija joks es protams joku nesaprotu tādā ziņā. Man vienkārši nav komentāru, es pieņemu kad naudu man nebūtu jaatgriež jo, esmu sakodēji html/css/dažu sriptu stilu, un visu nakti nomocijos neguļot un darbs tiko iedot viņiem.
ja vēlaties uzināt sykāk kas un kā rastat skype - mikseris7

D die hard? 27.03.2013

piekritīšu Rasistam.

R Ricards 27.03.2013

sadasd

R Ricards 27.03.2013

Pilnīgi piekrītu Rasistam, arī es paklausītu maksātāju ;)

P.S Piedodiet par iepriekšējo topiku :D

S StiflerS 27.03.2013

Piekrītu Rasistam

S StiflerS 27.03.2013

Piekrītu Rasistam

E eXpierenCe- 27.03.2013

Jam jūs redzat kā mazi bērni Nu jā 45ls nav maza nauda un viņi skype raksta visas stūlbibas man ir izskopēts uz printera lapas ja nu kas paradīt varēšu viss ko no sākuma bija rakstīts

R Rasists 27.03.2013

eXpierenCe- Kāpēc man gribas piebilst kad pats esi mazs bērns, proti tā arī ir, bet kam interisē ko tu esi izsprintējis, redzi tomēr cilvēki piekrīt man, tātad tev nav taisnība.

Dannii Disaster 27.03.2013

Rasists, prieksh kam Tu pats ar sevi saraksties? Tu speciaali izveidoji tos 3 kontus, lai pats sev piekristu?

R Rasists 27.03.2013

smīkņa domā ko runā. Dannii Disaster kādi savi profili ko u murgo? paprasi sudzibas.lv ipašniekam lai apstās IP adreses un tad redzēsim kurš te pats sev atbild.

R Rasists 27.03.2013

Akd, kas tu tiešām tēlo muļķi jeb esi? kur man loģika pašam sev postot? par to aizdomājies

Dannii Disaster 27.03.2013

Rasists: pirmkaart, jebkursh var nomainiit IP 5 sekunzhu laikaa.

Otrkaart, Tu domaa, ka kaads noticees, ka shie 3 konti pieder 3 dazhaadiem cilveekiem:

- die hard? (Reģistrēšanas datums Mar 27, 2013)
- Ricards (Reģistrēšanas datums Mar 27, 2013)
- StiflerS (Reģistrēšanas datums Mar 27, 2013)

Un vinji visi, tieshi shodien, registreejaas viens peec otra -- tikai prieksh tam, lai sheit uzrakstiitu, ka vinji Tev piekriit!? Un, galvenais, komentaari pievienoti ar 10 minuushu atstarpi (tieshi tik, cik nepiecieshams, lai izveidotu jaunu kontu).

Vai Tu domaa, ka cilveeki ir tik pat lieli idioti kaa Tu pats?? Tas tachu ir skaidri redzams, ka Tu, caur shiem viltus kontiem, pats savu komentu atbalsti! Beidz tak aakstiities!

Smile900 27.03.2013

eXpierenCe un Rasist... cik jums ir gadiņu?

R Rasists 27.03.2013

Smile900 man piemēram ir 17. Bet nparto ir tēma viņam kkur 14, bet par tiem acc diehard ir man skype viņš ir mans draugs, un vinš iepostoja lai aizstāvētu, viņa skype --> andritis61

D DeuX 28.03.2013

Situācija protams idiotiska, bet pats idiotiskais ir kas cits. Samaksāt 45 Ls ar SMS, lai dabūtu 20 Ls skaidra nauda, bet rēķinu operatoram jāsamaksā 45 LS, jeb vajadzēja pirkt vairākas atjaunošanas kartes. Kur loģika?!
Pēc tam brīnāmies, kāpēc Latvija ir tāda pakaļa.

R Rasists 28.03.2013

Nē DeuX viņa, bija pieslēgums BITE, bet tagad vis ir noskaidrots, tātad neesmu krāpnieks, un visa tā policijas muldēšana arī izrādijas bulshits, visu noskaidroju varat nerakstit glupibas.

D DeuX 28.03.2013

Rasists, ja godīgi man galīgi neinteresē kas Jums tur sava starpa ir bijis, es izteicu viedokli no malas, kā tas reāli izskatās.