SPEKTR M SIA - Krāpšana

Mācieties no svešas pieredzes un nesadarbojaties ar tādu uzņēmumu kā SPEKTR M SIA. Mēs sadarbojāmies ar šo uzņēmumu, jo cilvēks, no kura mēs pirkām māju (celtnieka) - ieteica šo kantori. Man nebija iemesla neuzticēties. Kad mums sākās problēmas, mēs sākām komunicēt ar citiem pircējiem un absolūti visiem bija problēmas ar SPEKTR M, SIA uzņēmumu.
Tie ir krāpnieki, kuri paņem no jums naudu un pēc tam izpilda pasūtījumu pēc saviem termiņiem, pēc saviem uzskatiem un beigās vēl rupji jums skaidros, ka viņi par saviem "sū*iem" neuzņemas atbildību, viņi ne pie kā nav vainīgi. Ko izdarīja, to izdarīja - priecājaties.

Mūsu mājai viņiem bija jāizgatavo: 6 durvis, trepes un grīdlīstes.

1. Durvis, mums elementi nav vienā krāsā (daļa silti balts, daļa auksti balts). Viņiem bija jāuztaisa koka durvis vienā tonī ar grīdlīstēm, bet beigās, daži elementi ir no MDF pirkti kaut kādā celtniecības veikalā, līdz ar to, tonis no durvīm atšķiras. Dzīvē redzams kapitāli, bildē ne tik ļoti.
Kad es zvanīju īpašniekam, viņš man teica, ka tā ir pieļaujamā krāsu atkāpe, ko es vispār gribot par tādu naudu?! Uz mirklīti gribētu pateikt, ka viena durve izmaksāja vairāk ka 500 eur.
Kad es īpašniekam teicu, lai viņš atbrauc un paskatās uz savu "meistardarbu" - viņš mani pasūtīja trīs mājas tālāk.

Uzstādot durvis, jaunais puika mums sabojāja sienu, noņēma par daudz krāsas (protams, par to neviens neuzņemas atbildību).

2. Trepes nomērītas šķībi. Viņiem pietika nekaunības pateikt man, ka sienas ir šķības un tā nav viņu vaina. Piebildīšu, ka tad, kad mēra mēbeles, visas sienas nelīdzenības tieši mēbelētāji ņemt vērā. Piemēram, mums kad mērīja cits uzņēmuma iebūvētos skapjus, viņi visas nelīdzenas vietas ņēma vērā un mums nav nekādas šķirbas.
Kad es pateicu, ka mani šāds caurums trepēs neapmierina, solīja trepju krāsā uzlikt man plāksni, lai šķirbu slēptu. Pēdējā dienā, kad jau devās prom, man caurumu salējā ar silikonu. Mēs bijām šokā.
Kā arī trepes bija jānokrāso baltā krāsā, beigās krāsa ir tik nekvalitatīva, ka jau pirmajā mēnesī mums krāsa sākusi nākt nost no pakāpieniem, vienā vietā trepēm ir pamatīgs dzeltens pleķis, solīja to pārkrāsot - protams, nekas nav pārkrāsots. Kāpņu margas (to bildē nav iespējams nofiksēt) - ir nokrāsotas tā, ka var redzēt horizontālas strīpas visā roku balstu garumā.
Trepes jau tikko uzstādīja, jau bija skrāpējumi uz roku balsta, kuru pēc tam mums vienkārši aizmālēja ar baltu krāsas flomāsteri. Šis skrāpējums ir redzamā vietā.
Trepēm viena mala nav apstrādāta, mums solīja arī to atrisināt - velti teikt, ka nekas nav atrisināts.
Trepju savienojuma malas ir vienkārši unikālas, nekad neko tādu neesmu redzējusi.

3. Viņiem bija mums jāsagatavo pēc mūsu dizaina grīdlīstes, tādā pašā baltā krāsā kā durvis, un tās jāuzstāda, beigās, kad viņi uzlika durvis, mums gaitenī atstāja grīdlīstes un aizbrauca, teikdami, ka neko neuzstādīs. Kad es atvēru grīdlīstes, tie bija atgriezumi no kaut kāda cita projekta (garums 2m un 1m) - un absolūti ne tas, ko es biju pasūtījusi. Uz maniem zvaniem viņi vairs neatbildēja un uz manu epastu arī. Grīdlīstes, kuras viņi man atveda - tieši tādas pašas ir nopērkamas Depo un par zemāku cenu, nekā viņi piedāvāja.

Darbinieces runās ar jums laipni, izrādīs visu, ko viņi var izrādīt, bet, līdz ko samaksāsiet naudu - tā jūs kļūstat par ķīlniekiem. Un līdz ko sāksies brāķi no viņu puses - meitenes jums teiks: "šādu jautājumu risināšana, nav manā kompetencē". Savukārt īpašnieks neko nerisinās.
Mums pusgadu ražoja un uzstādīja durvis, reizi 3 nedēļas brauca un pa vienai lika. Murgs un tikai.
Sarunājam uz nākamo dienu par durvju uzstādīšanu, mēs, loģiski, visu plānus atliekam malā, zvana īpašnieka sieva un saka: "es jūs laicīgi brīdinu, šodien mēs nebūsim". Nezinu, ja zvana 9 no rīta un mēs viņus gaidām uz 10:00 - cik tas ir laicīgi?!

Kā ļoti raksturojoša šī kaktu kantora uzvedība ir īpašnieka sievas atbilde uz jautājumu, kad viņi beidzot sāks iekļauties termiņos, viņa vēsā mierā vīram atbildēja: "Es jūs esmu informējusi par termiņu maiņu, man jums nav jāattaisnojas".

Tas viss ir īsumā, bildes ar viņu meistardarbiem pielikumā.
Esmu šokā par absolūti nekvalitatīvu darbu, norautajiem termiņiem un par bezatbildīgu attieksmi. Vienkārši pažēlojiet savu laiku un naudu. Lieki teikt, ka solīja visu izlabot, bet jau 3 mēnešus no viņiem ne ziņas ne miņas, visi brāķi tā arī joprojām mūsu mājā eksistē. Cūciska attieksme un tikai.

L Lietotājs28956 10.07.2017

Bildes, diemžēl nepievienojās pie sūdzības.

L Lietotājs28956 10.07.2017

Vēl bildes, kuras nepievienojās.