Specializēts punkts COVID – 19 analīžu nodošanai - Cimdi

Tagad zinu, kā vesels cilvēks dabū pozitīvu rezultātu! Pirms operācijas vajadzēja nodot covidanalīzes. Braucu uz Ķīpsalu. Pieraksts, rindu nav, ātri. Pieņēmēja novelk cimdus, saraksta papīrus uzvēlk tos pašus cimdus un pa kolbām un nūjiņām izgrābstās. Ņemot analīzes vēl ģīmi pagroza lai ērtāk. Jautājums, cik slimo iepriekš ir bijuši pirms manis?
Paveicās, atbilde atnāca ātri,- vesels. Bet varēja būt pozitīvs veselam, un operācija aiziet gar degunu.
Lielās naudas sabāztas pa kabatām, un tagad jāekonomē uz cimdiem.

K

Good Intentions 24.04.2022

Sūdzība ne par ko.🤦‍♂️

B Bez vārda vārds 24.04.2022

bezkauņa, nebūtu mediķiem normālas algas, tu staigātu BEZ operācijas. kā var nerespektēt tādu profesiju? pārāk vesels esi tā skatos.

K kosrem 24.04.2022

Kāds sakars ar algu? Katram jādara savs darbs. Un respektēju mediķu darbu. Maksāju. Un par veselību runājot,- pārāk vesels, ka nejūtu infarktu un prostatu. Kas tā tāda temperatūra, vispār nezinu.