www.sudzibas.lv Spāre, viesnīca, boulings, bārs par banketu Seoul city bārā, kas blakus telpā boulingam Spāre

Spāre, viesnīca, boulings, bārs - par banketu Seoul city bārā, kas blakus telpā boulingam Spāre

padalīšos ar savu subjektīvo viedokli pēc dzimšanas dienas svinībām boulinga centrā "Spāre".
Viesības bija uz 30 cilvēkiem. Vienojāmies par samaksu 15Ls/par cilvēku. Ko saņēmām pretim - siltajā uz liela sķīvaja - trīs daiviņas augstu kartupeļu ar diviem gaļas gabaliņiem, ko viņi sauca par karbonādi. Augstais galds, - izteikti lieliem šķīvjiem salikti pieci ne visai aptelīgas gaļas šķēlītes (uzsveru - caurspīdīgas gaļas šķēlītes) divās rindās, tas pats neizdekorēts, - izskats pabriesmīgs. Vēl kaut kādas uzkodas, ko nespēju nosaukt, - kas tas bija, - ne visai garšīgs un pa šķīvi izklaidus salikts. Salātiņi un suši bija, varbūt šos divus varētu nosaukt par normāliem....laikam....Piebildei, - pirms tam no kaut kāda it kā kataloga saskaņojām ēdienus un daudzumu - uz 30 cilvēkiem. Jā, kg neatrunājām , -iespējams - šeit arī mana kļūda, tomēr ar svariem ar taču pēcāk gar galdu neskraidītu...... vēl visam punktiņi uz "i", - mūziku, ko iepriekš teica, ka varēs pievienot, - nepievienoja, tātad nebija, puiši no viesnicas treniņtērpos diez gan ilgi pastaigājās pa zāli, neņemot vērā rakstīto, ka slēgtais vakars, kamēr neiejaucās vīrs, personālam tas bija vienaldzīgi; torte, ko iepriekš saskaņojām kā biezpiena uz vairākiem kg, kas arī bija astronomiskā cenā, - izrādījās, ka ir nevis biezpiena torte, bet .......man nāk raudiens.....sacepums. Jebkurā gadījumā iesaku visiem šo vietu, ja nav kur likt naudu un ir vēlme atklāti sakot vienkārši VILTIES it visā. Un tagad Jūs nodomājāt, ka 15*30 =450Ls. Haaaaa, - šeit Jūs arī maldāties, - kopsumma bija savādāka.....es vēl palūkošos fotogrāfijās, ko varētu pielikt, lai radītu pilnu un patiesu skatu par galdu.

K

A azde 05.11.2013

Šī iestāde arī man sagādāja nesen pamatīgu vilšanos. Ja vēlaties sabojāt savu dzimšanas dienu, tad tā ir īstā vieta kur to darīt. Katrā ziņā šī bija mana pēdējā reize, kad es tur devos. Sevišķi uz kopējā fona izceļas bārmene Inese un kaut kāds treņinbikšu valkātājs Daneks, kurš tur ir iejuties namatēva, sarga un apsainiekotāja lomā.

M Matīss Čukurs 07.04.2016

Ļoti nepieklājīga darbinieku attieksme, izsaka draudus klientiem. Sašūpojās uz krēsla un izteica draudus par sēdēšanu uz zemes. Pārdevēka noņem traukus pirms paspēj paēst. Pārdevēja bija liela auguma,liela miesas buve.