Spanija, Kristina, Islantila - krapsana

Visadi gudrisi-Varda Andris videja vecuma 35-45.g
(liela auguma melniem matiem, latvietis, runa ari krieviski ar kludam, acis apmeram katra uz savu pusi, ved uz Spaniju, kaut gan pasam tiesibu nav!)un Arturs krievs jauns apm 26.g ar masinu, gaisiem matiem, gars, aicina uz spanijas darbu lasit apelsinus, zinot ka Spanija krize un tik dzila ka tie kuri aizbrauc pelnit paliek bez neka cies badu darba nav!
Abi ieprieks minetie gudrisi aizved uz Spaniju savac naudu par celu, pa celam sataisa Id, kas ari maksa vietejai policijai un pamet galapunkta kur ir sava barvede bet reali tur nekas nenotiek!!
Apmana cilv izkas pasu pedejo viniem jau nerup ka cilveki brauc par pedejo naudu pazaude visu ne tikai laiku ari naudu un pec tam veselu pusgadu nevar atgriezties majas.
Re Andra tel 28881361 begin_of_the_skype_highlighting              28881361      end_of_the_skype_highlighting ved uz vairakiem rajoniem un laukiem pedejo reizi vedis netalu no Portugales uz Islantili cilvekus apmanijis apcakarejis apkrapis atstajis bez neka mirstot no bada un bezceribas.
Ludzu neuzticieties sadam mulkibam !!!
Vini ta pelna!!!