Spalvas pa gaisu

Agrak man shis klubs tiesam patika,bet nesen manas domas mainijas uz slikto pusi,diemzhel!Attieksme,kada tika izradita no apsargu un administracijas puses bija ne visai patikama!Rezervejam Ziemas darzu kopejam pasakumam(25Ls).Tiem,kas ieradas pec 19.00 izradas bija jamaksa arii ieejas maksa 3ls,kaut gan ieprieks neviens par to nebridinaja.Rezultats-vakars nedaudz pabojats!Turklat arii attieksme pret mums!Pieradijas velreiz tas,ka ja esi gados jaunaks cilveks,attieksme pret tevi bus drankiga!Jauns-tatad-nabagaks(mazak teresi naudu,kas ir pilnigas mulkibas),pret tevi var atlauties izrunaties,utt.Sajuta tiesam nebija no tam jaukakajam!Esmu vilusies!Ieteiktu apdomat klubam savu attieksmi pret klientiem,neatkarigi no to vecuma!P.s.Un apkalposana bija pavisam drankiga!Ja gribejam pasutit kadu dzerienu,pasiem bija jamekle viesmile!Uz teikumu-Jus varetu pie mums atnakt biezak,vinja atbildeja-Nu,bet es nemaz nezinaju,ka man bus jus jaapkalpo!Nekauniba!Tiesam dusmas pat uznak,atceroties!!!!