SPA@Beauty by nailbar - kuponi zizu.lv

Nepērciet [slēpt]@Beauty by nailbar kuponus portālā zizu.lv,jo ja jums manikīrs nepieciešams tuvākajās dienās,tad viņi pieraksta ja maksājiet pilnu pakalpojuma cenu,ja ar kuponu,tad nedēļām jāgaida.To tā kā varēja uzrādīt kupona izmantošanas termiņā,nevis rakstīt ka var sākt izmantot kaut tūlīt.Interesanta klientu piesaistīšanas maniere,es noteikti vairs nevēlēšos apmeklēt tādu salonu ,kur tāda attieksme.

V VarenaaTejkana 29.12.2014

Ļaujiet, es jums paskaidrošu kā uzņēmumi strādā ar kuponiem. Uzņēmums izlaiž noteiktu skaitu ar kuponiem, visbiežāk 200, var būt ari līdz 500. Kuponi derīgi no x datuma līdz y datumam. Lai neaizdambētu visu pierakstu ar cilvēkiem ar kuponiem šajās dienas, kuponu cilvēciņi tiek pierakstīti, piemēram noteiktos laikos, no 9-15, parējos laikos parastie klienti, tas tiek darīts, jo pārsvarā: 1) meistaram par parastiem klientiem maksa citādu naudas likme nekā par kuponiem, 2) meistaram ir ari savi patstāvīgie klienti kuri nāca, nāk un nāks neskatoties uz kuponiem, un ja ieliek 200 darba stundas tikai kuponiem, pieraksts parastajiem klientiem sanāks tikai, kad? Februāri? Neviens uzņēmums nevēlas pazaudēt patstāvīgos klientus.

Tas ka cilvēki cer saņemt pakalpojumu tūlītās pat pirms svētkiem, jau pats par sevi ir neaptverami, kur nu vel ar kuponiem… Tas ka jūsu pieraksts ir tikai pēc svētkiem liecina par to, ka jūs nebijāt ne pirmā, ne otrā, ne ari desmitā, kura pierakstījās uz procedūru. Tas ir protams, brīnišķīgi, ka jūs uzskatāt ka esat ļoti īpaša un meistars sēž un gaida tieši jūsu zvanu, lai jums pirms svētkiem, par puscenu sniegtu pakalpojumu, bet tas tā īsti nenotiek.

Esat sveicināta reālajā pasaule, un priecīgus svētkus!