AtrisinātaSpa Salons Līga - Slikts serviss

Tad nu vēlos izstāstīt savu sāpi. Devos uz SPA Salonu Līga kas atrodas Valmierā. Gāju ar labu noskaņojumu, ka tūlīt man būs skaistas uzacis. Protams bija man liels šoks, kad es ieraudzīju sevi spogulī. Uzacis vienkārši briesmīgas, es neparspīlēju, viņas tiešām bija briesmīgas. Meistare pāris reizes mēģināja uzlabot, bet nekas viņai nesanāca. Uzacis man nav vienādas un nokrāsotas briesmīgi. Samaksāju 5 euro, kas jau ir par daudz priekš tādām uzacīm. Piebildīšu, ka cita meistare tajā pašā salonā kādreiz veica man uzaču korekciju ļoti kvalitatīvi, biju ļoti apmierināta, bet šoreiz aizgāju vīlusies. Un nākamreiz izvēlēšos citu salonu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jekaterina Kate 16.10.2018

Esmu sazinājusies ar salona vadītāju. Ļoti patīkama un pretīmnākoša sieviete. Piedāvāja atrisināt situāciju,ļaujot man izvēlēties kādu produktiņu no viņu sortimenta. Esmu ļoti apmierināta un priecājos par to,ka viņiem tiešām rūp viņu klienti un neatstāj sūdzību neatrisinātu un neieverotu. Paldies Jums vēlreiz,ka bijāt tik pretīmnākoša. :)

Dainis 27.08.2018

Laikam kā paraugu ņēmusi multeni Eds Edis un Edijs :D