www.sudzibas.lv SPA pakalpojumi nesaņemtais pakalpojums

SPA pakalpojumi - nesaņemtais pakalpojums

Labdien,
biju nopirkusi pakalpojumu SPA kompleksā- romantisks SPA pārim uz 21.02.2014. uz plkst.17.30. Minētais apmeklējums paredzēja sekojošus pakalpojumus- ķermeņa pīlingu, masāžu, ietīšanu, galvas masāžu un glāzi fraņču vīna katram. Ņemot vērā, ka 21.02. bija mūsu kāzu gadadiena- vēlējos vīram sagādāt patīkamu pārsteigumu, taču nesanāca, jo mēs saņēmām tikai šokolādes masāžu un ietīšanu. Ne galvas masāžas( kas ļoti patiktu manam vīram) ne vīna glāzes, kas būtu patīkams papildinājums mūsu svētku noskaņojumam, nekā tāda nebija. Esmu ļoti vīlusies. nevēlējos celt pretenzijas konkrētajā dienā, lai nesabojātu kopējo noskaņojumu, taču bija kauns par to, kā salona administratore meloja, turot rokā mūsu kuponu. Viņa teica, ka mums ir tikai šokolādes masāža un viss, kaut gan mēs arī mākam lasīt un redzam, kas ir kuponā. Domāju, ka vairs nekad neiešu uz šo SPA un visiem savien kolēģiem izstāstīšu par šo, jo strādāju vecrīgā un bieži varētu apmeklēt šo salonu.

Gunta Saule-Pavlovska
26552472