SP Legions

nesovetuju idti v etu organizaciju.... po na4alu vse krasivo,obe6anie i t.d. a posle ponemae6 4to rabotae6 za 0.56 ls v 4as... takix cen davno netu vi skazete???? vot estj,brorabotav tam sutki mi polu4aete gde to okolo 14 ls... esli povezjot to polu4ete 150 ls v mesjac.. nju a s sertifikatom budet gde to okolo 200 Ls... nju a po objektam molodci oni,objekti xoro6ie

G Guncha36 09.01.2014

Ja kādam rodās vajadzība pēc dzīvokļa apsardzes, tad noteikti neiesaku apsardzes sabiedrību SP LEĢIONS, jo šai kompānijai reaģēšanas laiks ir 29.min. un šeit neiet runa par lauku apgabaliem vai neizbraucamiem ceļiem. Līgumā skaidri rakstīts, saņemot uz pults trauksmes signālu, nekavējoties tiek nosūtīta mobīlā ekipāža, bet manā gadījumā ieradās pēc 29.minūtēm un nekādus paskaidrojumus nesniedza. Iespējams, viņu skatījumā abonēšanas maksa par 12.90ls (18.36EUR) mēnesī ir tik maza, ka viņiem galīgi neinteresē vai viens klients vairāk vai mazāk. Izvēle vienmēr paliek Jūsu ziņā, bet padomāt gan vajadzētu.

K Kaspar 01.07.2015

SP Leģions apsargā manu māju jau gadus 8 un nekad nekādu problēmu nav bijis! Un uz izsaukumiem atbrauc zibenīgi!