S.Ozarkovs, Decor.lv - Krāpšana

Ar S. Ozarkova kungu tika noslēgta vienošanās par bīdāmo durvju izgatavošanu un uzstādīšanu 2022.gada 22. Jūnijā. Uz esošo dienu nav ne durvis ne atgriezta nauda. Gada laikā uz sazinu gāja reti., atrunājoties par slimiem darbiniekiem, atvaļinājumiem, tad detālu trūkumu līdz vispār tel necel. Pēdējā sarunā jau izsakot mutiskus draudus ja turpināšu vēl interesēties par pasūtījumu. Ir ierosināta lieta., tuvākā laikā tā tiks iesniegta prasība tiesā. Ludzu atsaukties cilvēkiem, kas analoģiski apkrāpti , lai pievienotos tiesvedības lietai.

P

A Alex Wais 05.06.2023

У меня тоже была печальная история с этим мошенником. Я подал в суд. Ему присудили всё вернуть. Судебный исполнитель сообщил мне, что у Озаркова ничего нет. И что моё судебное решения в очереди на 10м месте. Так что Озаркову ничего не будет, только потратитесь на судебные издержки.

P Pompons 06.06.2023

Labdien! Vai varat atsūtīt savas tiesvedības lietas nummuru, lai varam pievienot izmeklēšanas dokumentiem par atkārtotu krápniecību.

A Alex Wais 06.06.2023

27050370 mans numurs