www.sudzibas.lv Sound Factory Muzikas veikala kauns - Deretu aizslegties ciet

Sound Factory - Muzikas veikala kauns - Deretu aizslegties ciet

Sound Factory / "Studio 7" = Muzikas veikala kauns. Un ari tada apkalposana ka vispar. Pats ipasnieks nu tads igna, ka nevajadzetu tad stradat. Kauns, ka LV ta var iztureties pret muzikas instrumentiem - puteklos tadas mantas. Ja nerup, tad kapec tirgojat! Zinu, ka internacionalu muzikas instrumentu kompanijas sadu attieksmi nu gan nenovertetu ka vinu manta ir puteklos un tada klientu apkalposana kas reprezente un ir to kompaniju vizitkarte jebkur pasaule. Neeju garam sadai situacijai jo zinu cik daudz darba ir ieguldits lai katru instrumentu raditu un ka ta var iztureties, noteikti zinosu talak ari kompanijam. Ceru ka driz sads veikals ar sadu attieksmi neiztures te Latvija, jo tomer lai nu ka bet latviesi mil muziku un ir respekts pret muzikas instrumentiem.

Papildināts Laine6344 21.10.2018

Kas atrodas Dzirnavu ielā 113, Rīgā