Sosautoevakuators.lv un saistītie uzņēmumi - Čeka nedošana

Sameklējot googlē šos izleca pirmais kantoris par autoevakuāciju. Sazvanu un kontakpersona iedod šofera numuru un nemākot teikt cik ilgi jāgaida, tik to ka cena 40 - 45 eur par izsaukumu. Par cik auto bija jāizvelk no kupenas, tad zvanos tālāk un saucu šoferi. 30 min vietā jāgaida 1 h par 5 min darbu prasīja 45 eur. Saku lai dod čeku un tad jau sāk saukt citu cenu, ka pvn jāmaksājot un viņam neesot līdzi ar ko izrakstīt čekus. Prasu lai dod konta numuru pārskaitīšu, bet atkal čīkst ka viņu firma vienīgi strādājot ar skaidru naudu un nekā citādāk.

Pirms čeka jautāšanas prasīju, cik man jāmaksā 45 eur, tad kad pasaku, ka vajag čeku saka pvn esot vēl jāmaksā. Tātad pa telefonu pateikts 40 līdz 45 eur vietā vēl pvn klāt nākot. Saku, ka nav man tik daudz, nu tad varot pa 40 un bez jebkāda čeka. Par cik jāsteidzas, tad piekritu samaksāt, bet tā šo šakāļu kantori nerekomendēju.