Sosautoevakuators.lv - Slikts serviss

Kaut ko tādu līdz šim nebija nācies redzēt. Bija nepieciešams evakuēt auto. Izsaucu šo kantori. Atbrauca, cenu laikam neapskatīšu, jo izlasot pārējās sūdzības gan šeit, gan google, saprotu, ka man vēl paveicās, jo ierakstījās + / - nosauktajā Cenā, kas, protams, īsti adekvāta attālumam nebija. Bet ko darīt, vēls vakars.
Bet par pašu pakalpojumu. Ceru, ka pēc šīs evakuācijas auto ģeometrija nav cietusi. Labi, ka necieta vēl arī citi īpašumi vai trešās personas. Brīdinājam, ka nav āķis, telefonā puisis (nav ne jausmas operators vai pats pakalpojuma izpildītājs) apgalvoja, ka evakuatoram ir viss nepieciešamais. Auto tika burtiski uzrauts aiz velns viņu sazin kā uz evakuatora (auto zems) . Netika vispār nekādā veidā nostiprināts. Un tā tā visa uzparikte aiznesās, kamēr mēs Knapi paspējām iesēsties savā auto. Izdevās viņu beidzot uz 120 km/h apdzīt uz tilta. Maršrutā ir 4 guļošie policisti un, ja nebūtu evakuatoru apdzinuši un mēģinājuši no priekšas sabremzēt, tad droši vien ap kādu 3 guļošo evakuējamais auto jau būtu aizlidojis. Piebraucot pie vietas, nepaspējām pat izkāpt no otra auto, kad evakuējamais Vnk tika "izmest" no evakuatora. No malas izskatījās, ka puisis ir noņēmis Striķi un Vnk brīvsolī pastūmis auto, lai pats noripo kur nu sanāk. Bet nē, pie stūres tomēr bija apsēdies. Tad paķēra naudu un precīzi tādā pāša stilā sāka nesties prom, gandrīz uzšķērdot otra auto sānu un nonesot kaimiņu teritorijas inventāru.
Iespējams, puisim sieva dzemdēja un vajadzēja tā nesties, tad atvainojos, saprotami. Bet tā atgādinājums - jūs transportējat svešu īpašumu, ja kas. Un ieteikums - izārdīties var arī Biķernieku trasē. Kā reiz 12. / 13 augustā tur būs iespēja izbraukt ar lamborgini.

R