www.sudzibas.lv S.O.S. projekti Darba līguma izbeigšana

S.O.S. projekti - Darba līguma izbeigšana

Ņemat vērā, ka priekšnieks pazemo un draud ar fizisku izrēķināšanos. Aizejot no darba neizmaksā algu un atvaļinājuma naudu. Darbinieki ir iebiedēti. Neiesaku nevienam strādāt pie Dainis Slišāns. Lai atrisinātu jautājumu vērsos valsts darba inspekcijā un valsts policijā

Z

Работяга 18.02.2018

Darba inspekcija nau ko darit tas ir bezjedzigs kantoris... bet valsts policija labi ka atnesat iesniegumu.. jo man ari bija situacija ka es aizbraucu talbrauceja darba un nesanemu algu.. es biju policija un policists izbrinijas ka es tik isa laika zaudeju darbu... es pateicu ka man neizmaxaja algu, un vini izbrinijas ka ta var but...

Работяга 18.02.2018

Valdes loceklis: Dainis Slišāns k.t. +371 29240267
Projektu vadītājs: Dmitrijs Kaškarovs k.t. +371 29471188
Grāmatvede: Marika Rozentāle k.t. +371 26461087

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 19.02.2018

Ja drīkst uzzināt vairāk par Jūsu situāciju, varētu mēģināt Jums palīdzēt, jo no sūdzības teksta nav reālas saprašanas par notikušo!
Uzrakstiet privāti

J Jurka xxx 04.03.2018

Kā Jums var uzrakstīt privāti?

J Janka1970 28.02.2018

Vispār nesaprotu kāpēc cilvēki nāk strādāt uz šo kantori. Slišāns vienkārši neadekvāts cilvēks. Plusu firmā nav! Cilvēki strādā labie, bet kolektīva tur nav. Darba apstākli sliktie. Daļu no algas maksā aploksnē. Prēmija? Aizmirsi. Sodi – tas ir galvenais motivējošais faktors.

J Jurka xxx 04.03.2018

Pekrītu. Mani pazemoja, apsaukāja. Ņervi čupā. Nesamaksāja

J Jurka xxx 05.03.2018

Arī manim koļēgis nesamaksāja algu

K kristofers kalnins 20.06.2020

Normals kantoris,normāls priekšnieks.ja pats esi ampelmanis un piķi gribi par nepadarīto,tad ej lasi pudeles!
Nodokļi nomaksāti,algas laikā,ko vēl var gribēt!