Sorelle veikals - apgerbs

Ak sausmas, kad ienacu saja veikala, biju sokets par cenam par parastajiem apgerbiem. Velejos sev nopirkt kreklu, pec pazinu ieteikuma- it ka ved no Italijas, brendu preces. Biju stulbi izbrinits, kad ieraudziju asortimentu, un tas gan nav pazistamas firmas (varbut Italijaa ir), un nav vel teikt, ka sis preces ir razotas Italija, jo tagad pat pazistamas uz visu pasauli brenda preces razo Turcija. Bet ja tomer ir no Italijas, tad varbut netaisam tadu uzcenojumu, ka acis izbolas pasas? Zemakas cenas vairak piesaistis klientu un dos siem brendu zimes popularitati un bus noverteti, bet atdot 80-150 latu par neko- par vienu drebes gabalu, ir pa traku. tad jau labak ieiet kada citaa daudz maz popluara veikala (pim., taja pasa Stockmanaa) un nopirkt brenda kreklu, kurs arii ir razots Turcijaa, bet tomeer tas izmaksaas mazak.

D

K kristina 19.07.2008