Sonor AB - Parādnieks

Vēlos noskaidrot precīzāku informāciju par SIA "Sonor AB" īpašnieku vai to personu kura ir uzdevusies par šīs firmas īpašnieku Mareku Krūmiņu. Kādam varbūt ir sīkāka informācija kas ir Mareks Krūmiņš. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Lāčplēša iela 27-28, Rīga, LV-1011. Šī perscona kā šīs firmas īpašnieks bija iecerējis nodarboties ar loģistikas pakalpojuma sniegšanu, piedāvāja kravu, bet apmaksu neveica un no 09.2014 ir parādā 2140 EUR uzņēmumam ANGELI logistics SIA. SIA "Sonor AB" ir izdzēsta no PVN maksātāja. Mums ir nepieciešama jebkāda informācija par šo personu. Piesolam matreiālu atlīdzību par patiesu informāciju. Visu jums zināmo informāciju varat sūtīt uz [slēpt]@angelilogistics.com vai +371 22119555