www.sudzibas.lv SONDRA, t: 20078890 geela nagu pieaudzeeshana

SONDRA, t: 20078890 - geela nagu pieaudzeeshana

SONDRA, t: 20078890. SII NELAIPNAA GEELA NAGU LICEEJA UZLIKA MAN NAGUS VIENKARSI DRAUSMONIIGI. TAISIIJA 4 STUNDAS, TURKLAAT NAGI TUREEJAAS NEDEELU. KATRU DIENU GEELS PIE NAGU PAMATNES VIENKAARSI ATLOBIIJAAS. NEIZMANTOJIET SIIS KRAAPNIECES PAKALPOJUMUS.

T

L lilly 27.06.2013

Nekad nepiekritīšu Jums, jo taisu pie Sondras nagus no decembra, nevienu reizi nebija problēmas, turās vismas 4 nedēļas, vienu reizi pat 6 nostaigāju, neviens nadziņš nav nolūzis. Un taisa viņa 1 stundas laikā, visas draudzenes kurām rekomendēju viņu ir apmierinātas un arī nav nekādu problēmu.
Bet nu protams viss ir atkarīgs no tā, kur rokas bāzt, tik ilgi arī nagi turēsies :)))

S santalap93 08.04.2015

Pie Sondriņas taisu nagus kopš 2012 gada, tik foršu un atsaucīgu cilvēku ir retums sastapt, nagus tais 45-50 min, vienmēr ir fantastisks iznākums noturīgi-ja vien vienīgi TU pati nelauz viņus nost un ļoti šaubols ka tu vispār esi bijusi pie viņas, jo ja būtu tad tu šādas muļķības nerakstītu [slēpt]@