Solveigas Dreijeres zobārstniecības prakse - Nekvalitativi labo zobus!

Iesakumaa gribeju teikt to ka zobarsts strada bez cimdiem ar kailam rokaam! 2. veic nekvalitativu blobesanu taa ka pagaidu blombe izkrit pec paris stundaam (ieveroju neest 2 stundas)! pectam ieliekot isto blombi zobs ir jutigs un sapigs! nav ieverojusi vel vienu cauru taja pasa zobaa! 3. izurbj tadu zobu kur nemaz tas nav bijis vajadzigs! 4. maina visadas zales un liek pagaidu blombes daudz reizes ( protams katra tada reize maksaa naudu tapec uzskatu daudz lieka darba ko var izdarit vienaa reizee). 5. aizej pie tevi iesedina kreeslaa un vnk sedi un gaidi kad vina izrunasies un beidzot kersies klat (reiz gaidiju 20min kamer paplapas ar cilveku kas atnacis ciemos uz darbu) . manuprat ir daudz parkapumu un veic loti nekvalitativu darbu, pajautajot cilvekiem dzirdu tikai sliktas atsauksmes! PALDIES!

W

W walker999 27.12.2011

K klavsklavucis 27.02.2012

Pilnīgas muļķības!! Labākā zobārste, pie kādas esmu bijis. Nu jau vairākus gadus eju labot zobus tikai pie viņas