Solāriju studija Šokolāde Saldū - Darbinieces attieksme

Gribētos uzzināt, vai kāds/a ir arī izjutis nekvalitatīvu apkalpošanu no darbinieces puses, kas strādā Saldus solāriju studijā Šokolāde? Tieši runājot par meiteni ar tumšajiem matiem, cik uzzināju, viņas vārds ir Madlēna! Aizejot uz solāriju, ne smaida, ne izsaka kādas pieklājības frāzes, ne paskaidro kaut ko! Un nerunājot par reizēm, kad jāzvana uz šo studiju, tad šī darbiniece atbild ļoti nēetiski, uzrunā klienmtus uz Tu ( piemēram jautājums no viņas puses - cikos Tu gribētu), piedodied, bet vai tad, ja nezini, kas ir otrā telefona galā, nebūtu jāuzzrunā uz Jūs? Pieklājības frāzes laikam viņai ir svešas! Man pat negribās iet uz šo studiju dēļ tās meitenes vien, kaut arī studija ir pa pirmo un otra meitene, cik sapratu, ir arī īpašniece, ir vienkārši super cilvēks! Kad ejot iekšā, ieraugu, kad strādā šī superīgā meitene, ar smaidu eju iekšā, bet gan otra(madlēna), man smaids no sejas pazūd un gribās tā vien iet ārā, bet nēesmu jau cilvēks, kurš atteiksies no savām vēlmēm, dēļ kāda cilvēka. Rakstu šo, jo gribu uzzināt citu domas, vai kādam arī ir līdzīgs viedoklis, vai tomēr pretējs? Dažreiz liekas, ka viņai ir tikai kāda 9 klašu izglītība un, kad mamma mācīja - lūdzu, paldies, uzredzēšanos un svešus cilvēkus uzrunāt uz Jūs, nebīja mājās! Īpašniekiem jāizvēlās kārtīgāk savi darbinieki, jo, man tā liekas, ka dēļ šīs darbinieces, zaudējumi garantēti! Galīgi cilvēks nemāk sadarboties un komunicēt ar klientiem, gan esošiem, gan jaunajiem! Dažas paziņas man ir tieši to pašu teikušas, vai tiešām īpašniece nepamana viņas neētisko attieksmi pret darbu?

V Vitafruit 30.06.2014

Šī darbiniece, ļoti aprunā citus salonus, piemēram, mēģināja iestāstīt, lai neejam uz Kristīnes skaistuma studiju, jo tur vēzi varot dabuut utt. kā nav kauna apmelot?
Un par izglītību laikam taisnība.
Kad gāju uz solāriju, viņa runāja ar savu draudzeni laikam, ieeju solarijā, guļoss iekšā-slēdzu starta pogu un nekā, kāpu ārā, piesedzos, jautāju meitenei kādēļ nekas neiet? Oi atvainojiet un smejas, cik dzirdu tā nav pirmā reize.

S sadgirl 13.09.2014

iespējams taču Kristīnes skaistuma studījā viņa mēdz aprunāt cilvēkus kas tur iegriezušies..kā arī ja cilvēks tur bieži iegriežas neuzskata par klientu...