Solāriju studija LERONA Purvciemā - Attieksme no administarotes

Biju šanī studijā un tā ari netiku lidz seansam! Pirmām kārtām administratore loti iedomīga, runā lauzītā latviešu valodā, neuzskata par vajadzību atbildēt uz jautājumiem! Kad jautāju kāda viniem ir saulosanas kosmētika uz to viņa man norāda uz ar pirkstu uz plauktu un saka onix un vēl kaut kāda!: d kā tas ir vēl kaut kāda? Tāda sajūta, ka atrodas tur lai lakotu nagus. Jautāju vadības telefona numuru vai e-pastu uz to reaģēja ka valsts mēroga noslēpumu! Es to attieksmi vairāk neizturēju un nekad dzīvē vairs uz to kaktu studiju neiešu un neiesaku to arī saviem draugiem un pazinām! Attieksme - ko bez maz vai te ievilkies! Fuj!

P Pretenzija Pretenzija 01.02.2017

Aicinām neizmantot sekojošu solāriju pakalpojumus:

Solāriju studijas SUN2 Rīgā Ilūkstes ielā 40b, Lubānas ielā 117a (SIA Ultra sun)

Solāriju studija Sun2 Rīgā t/c IKI Lidoņu ielā 27/1 (SIA Ladyshop)

Solāriju studijas Lerona Rīgā Valdeķu ielā 65, t/c Ščecina Maskavas ielā 264 (SIA MIROMAR)

Solāriju studija Sunbeam Rīgā, Buļļu ielā 36 (SIA SUNBEAM)

Solāriju studijas Lerona Rīgā, Kurzemes prospektā 59a un 132a (SIA Realtan)

Solāriju studijas Lerona Rīgā A. Saharova ielā 8 un Dzelzavas ielā 38a. (SIA Onix black)

Vienlaikus vēršam uzmanību uz to, ka cilvēki vēl joprojām pietiekami nenovērtē solāriju radītā starojuma ietekmi uz veselību, bieži vien pat nepieļaujot domu, ka pārmērīga sauļošanās var izraisīt saslimšanas, kas var beigties ar nāvi. Apdegums solārijā netiek uzskatīts par neko īpašu, tas pat tiek mērķtiecīgi panākts, jo tā ātrāk var iegūt vēlamo iedegumu. Taču jāatceras, ka UV starojums strukturāli bojā cilvēka ādu: īslaicīga iedarbība izraisa apdegumus, ādas trauslumu un rētas, bet iedarbība ilgstošākā laika periodā bojā ādas šūnu DNS, veicina deģeneratīvas izmaiņas saistaudos, asinsvados, izraisot ādas priekšlaicīgu novecošanos un veicina saslimšanu ar ādas vēzi – melanomu, zvīņveida šūnu ādas vēzi u.c. Tādēļ, pirmkārt, par UV starojama negatīvo ietekmi uz veselību būtu nepieciešams papildus skaidrojošais darbs ģimenē un dziļāka izpratne sabiedrībā kopumā.

Inspekcijas speciālisti īpaši vērš vecāku un pašu jauniešu uzmanību prasībai solārijos, kas paredz, ka kosmētiskā iedeguma iegūšanas pakalpojumu ir aizliegts sniegt patērētājiem, kas jaunāki par 18 gadiem, izņemot gadījumus, ja minētā persona uzrāda ģimenes ārsta vai dermatologa izziņu, ka tās veselības stāvoklis ir atbilstošs pakalpojuma saņemšanai.

Te ir links>>>

Veselības inspekcijas norādes: