Solāriju studija LERONA - Darba pārrunas

Šī ir viss tīrākā krāpšana!
Sludinājums kurā LERONA meklē solāriju tīkla administratori parādās regulāri. Vispirms uz epastu atnāk jautājumi no tēmas par solāriju, vēlamo atalgojumu utt. Pēc tam atnāk epasts kad īpašnieks sauc pie sevis uz solāriju itkā uz pārrunām.
Pārrunas parasti notiek pa divām meitenēm vai grupās. Tiek uzdots mūžīgais jautājums- ko darīt ja klients lūdz viņam iesmērēt ar solārija krēmu muguru.
Meitenes izspēlē šo situāciju tādā kā lomu spēlē. Pamat prasība ir atteikt klientam pieklājīgi. Šie jautājumi nav atbildami, jo lai kādus variantus meitenes neteiktu un neizdomātu utt Visi varianti ir nepareizi.

Kā pēdējo iespēju viņš dod, nosūtīt viņam atbildi uz epastu....
Atbraucot mājās un vēl aizvien ticot tam farsam, tu meiģini internetā samaklēt to kādi tad ir šie burvju vārdi ko teikt klientam šādā situācijā. Un uzduries uz entajām diskusijām kur meitenes meklē atbildi šim liktenīgajam jautājumam. Vēlāk uzzināju ka arī man pazīstamas meitenes bijušas uz šīm viltus pārrunām. Kurās lai kādu tu atbildi neteiktu vai nesūtītu, viss drīzāk nekas tam nesekos. Šķiet šīs masveida pārrunas īpašnieks rīko savam priekam. Un tas ir baisi.

Protams neseko arī nekāda atbilde vai atteikums.

K Krista 10.01.2013

Kaut kāds stulbums, ne jautājums sakarīgs ne vispār izlasot šo sūdzību var saprast ko tas īpašnieks gribēja panākt.

H HAHA, SUDZAMBIBELES 11.01.2013

Vai arī tu vnk neatbildi darāmjam darbam.. zini ka, slikts iskats... vajas zinasanas... dara savu ;)

H HAHA, SUDZAMBIBELES 13.01.2013

Tiko izlasiju savu komentaru, un velreiz pasmejo par tevi, un tavu sudzibu :D

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Nevajadzeja sodien limi ostit...