Solārijs vakuma trenažieri - Nehigiēniski apstākļi

Regulāri apmeklēju šeit solāriju , un jau labu laiku nebija pieejamas vienreizlietojamās acu uzlīmes. Katru reizi darbiniecēm par tām atgādināju, bet sejas neapmierinātas. Teksts tāds :''Mēs visu tīram un dezinficējam''. Es viņu koplietošanas brilles neizmantoju ,taču mans vīrs izdarīja kļūdu un uzlika. Tā viņu dezinfekcija -smags acu iekaisums. Iegājām arī salonā un atrādījām acis , darbiniece laipni atvainojās un tagad noteikti pasūtīšot vienreizlietojamās uzlīmes acīm. Tikai jautājums ,kā tiek tīrīti paši solāriji un paklājiņi kas atrodas pie tiem ! Šo atgadījumu nebūtu rakstījusi ,ja salons būtu piedāvājis segt vismaz solārija un zāļu izdevumus ,taču protams nekas tāds nenotika. Es savā uzņēmumā nebūtu pieļāvusi, ka klients iziet tikai ar ''atvainojiet'' ! Šis atgadījums man lika aizdomāties par higiēnu šajās vietās ,kā lai uzticas tām krāsotām nosauļotām jaunkundzītēm kas tur strādā ! !!

B