www.sudzibas.lv Solarijs Kliedzoši vecas lampas

Solarijs - Kliedzoši vecas lampas

Nedomāju, ka kādreiz varētu sūdzēties, bet redzu, ka šeit sabiedrība nav vienaldzīga pret dažādiem signāliem. Varbūt palīdzēšu kādam nenonākt līdzīgi un cik var vairāk izvairīties no tādām situācijā.
Jūrmalā Kauguru skaistumkopšanas salonā tagad ir solārijam akcija.. Samaksā 9 ls un staigā mēnesi cik gribi. Kaut vai dienā pa trīs reizēm ej. Tas laikam bija ''Ergoline 400''. Uz vietas menedžere, liekas Jeļena man skaidroja, ka tā esot pirmsrekonstrukcijas akcija un pēc remonta nākošgad būšot cita cena.Es pat neaizdomājos, kāpēc viņiem vispār ir izdevīgi tik lēti atdot abonomentus?
Nopirku uz mēnesi un sāku staigāt 2-3 reizes nedēļā, taču trešajā nedēļa man uz ādas parādījās pirmais apsārtums, īpaši uz vaigiem un nieze un pumpas pa ķermeni. Kad vērsos pie Jeļenas ar jautājumu par solārija lampu sertifikātu un cik tās vecas, viņa ciniski man ieteica aiziet pie homeopāta, jo man esot tāds ādas tips.
Šobdrīd ārstējos pie Dr. Roznieces un domāju vērsties policijā, lai pārtrauktu šī salona darbošanos.

I

B basta 20.10.2010

naivā...tak visur ir vecas lampas..

A aleksa 20.10.2010

Ak, Dievs! Kur tād redzēts cepties solārijā 2-3 reizes nedēļā??? Diezvai šeit ir problēma ar lampām...Labak pajautājiet savam āsrtam, ko viņa teiks par tik biešu solāriju apmeklēšanas rezultātiem? Jebkurā gadījumā, novēlu Jums ātrāk izārsteties un nākotnē būt apdomīgam!

S Signe 23.10.2010

Tas nav salons "Lina" ???
Ps.Var arī iet 3 x nedēļā - uz cik ilgu laiku, tas jau ir cits jautājums !

K kanfetkaa 29.08.2013

No Linas salona solarijiem pakeru seniti UN ar mana mate UN ar pazinja. Staigajam ka dalmacietes. Ilgi UN liela nauda aizgaja uz arstesanu.