www.sudzibas.lv solarijs blackcare netiras vecas konservbundzas

solarijs blackcare - netiras vecas konservbundzas

labdien, apmeklejot solariju studiju blackare vecriga-sausmas kas tur atklajas, veci, nolietoti solariji(tiesa nozime grabosas konservubunzas), vai var par tadu pakalpojumu prasit no cilvekiem naudu? nenosakama vecuma iekartas(izlietots deriguma termins), netiriba, nu ista miskate, solariji pilni ar spalvam / matu kumskiem, putekli visas malas!!!!!!!!! iesaku visiem padomat pirms iet uz sadam apsaubamam iestadem, fui....

Ausainītis 27.04.2012

Solāriju apmeklēšana ir kaitīga veselībai, jo veicina ādas vēža rašanos.

P pateeretaajs 27.04.2012

vai, esmu ta laimiga vai nelaimiga, kas pieteicas sekotajos blackcare, draugos. lv, nu bet paldies, man pat par velti tadu miskasti nevajag, jo iekartas vecas, nolietotas, un miskaste tur ir, lupatu kantoris, varat pieteikties, laimejiet un ejiet izbaudiet, blackare rullee, varda tiesakaja nozime gravii -gan jau bus jauni skuki kas uz tadam mulkibam uzkersies, bet paldies-iesaku visiem-izvairieties no blackare solariju kantora-triperi sev dabusiet:)

L Lolita123 16.05.2012

eju uz šo studiju, kopš tā ir atvērusies! nekādu pretenziju. Lampas tiek mainītas regulāri un paši solāriji nav nekādi vecie! neatceros precīzi, bet gadi 5 atpakaļ viņi tur atvērās un iekārtas bija ievestas pilnīgi jaunas! jā, tur vienīgais ir karsti, jo kaut kādas problēmas ar kondicioniera uzstādīšanu ēkas dēļ..tas vienīgais, bet mani tas īpaši netraucē, jo patīk karstums... liekas, ka tad arī labāk iesauļojos :D matus gan nekad neesmu manījusi :D putekļus vēl jo vairāk :D varbūt aiz solārijiem, bet tur savu degunu nebāžu :D
ieeju Black Care, ja eju garām, sanāk reti, bet viņiem vienmēr atlaides kādas un krēmu liels sortiments :)

L lilly 30.05.2012

Jā, es arī vairs uz Blackcare nenāku, agrāk bija patīkami, vienmēr staigāju uz filiāli pie Mēbeļu nama, parasti man pietiek ar 2-3 reizēm uz pāris mēnešiem, ta ka neēju biezi, bet tur vairs nav iespējams izturēt, biju pēdejo reizu tur februārī, solārijs nebija iztīrits pirms apmeklēšanas, kad pateicu administratorei vai nav jāiztīra?viņa atbildēja "es jau tirīju pirms Jūs atnacat". !!! Bet kā es to varu zināt???? Guļot solārijā bija sajūta ka viņs taisas uzsprāgt, šausmīgi skaļš, pat maksimālā režīmā mūziku nevar dzirdēt. Arī seansa beigās pamanīgu zem uz lampāt zem aizsargstikla matus, nepatīkamais skats. Tepat netālu atradu labu solāriju, 2хlētāk, jaudīgāk un vienmēr tīri.

C Cits patērētājs 06.06.2013

Es biju pirmo reizi Juglas "Blackcare" solāriju studijā un par laimi par velti, jo vinnēju. :) .. Tur netīrs nebija, bet valdīja kārtība, smuki plakātiņi pie sienām un tā.. . ;) Bet ! Sauļojoties tiešām bija sajūta, ka šī nav īpaši jauna iekārta- traki čīkstēja, drausmīgi skaļa un tad vēl bija dzirdams kaut kāds sprakšķis, ka tiešām likās, vai tikai šī saules gulta neaizdegsies vai nenotiks kaut kas cits nelāgs. Kronis visam bija, ka pirmo reizi manā solāriju apmeklēšanas vēsturē sauļojoties man sāka apkārt bizenēt kaut kāda muša, droši vien tas sviedru dēļ- nepatīkami ! Nebija jūtams, ka reāli darbotos arī iekārtas vadības panelī degošā lampiņa, kur paredzēts aromāta funkcija un iesnu man nav.. .:) Citādi nekādu pretenziju, jo esmu pateicīgs, ka tomēr varēju iegūt kosmētisko iedegumu par brīvu, lai gan mans favorīts ir cita solāriju studija- taisnības labad jāatzīmē, ka arī ar citādu cenu līmeni, domājams, tādēļ šeit daudz nevarēju gribēt.

A alex111 15.09.2014

Мне очень понравилась студия в Пурвциемсе ! (Black care)
Новые лампы! и очень вежливые девочки!