www.sudzibas.lv Sol Latvija DARBA ALGA,PLATIBA

Sol Latvija - DARBA ALGA,PLATIBA

stradajot SEB-BANKA TEHNISKO DARBINIECI-apkopeju SOL LATVIJA, PAR 74ls, papira, katru dienu 2.8st.vai ir kadi normativie akti kas nosaka cik lielu platibu butu jauzkopj par 2.8st.platiba ir 980m.un ko mes varam izdarit, lai butu viss ka vajag

J jānis 03.01.2011

No rakstītā neko nevar saprast...

P Pēteris Karlsons 06.01.2016

Ko tur nesaprast,SOL Latvija krāpnieku firmiņa....,šādu mantkārīgu cilvēkveidīgo dēļ Latviešu strēlnieki devās uz Krieviju atbalstīt Ļeņinu ! Siem pirdējiem 1917 vajadzīgs !

P podzija 03.01.2011

Neko nepratu

Z Zz 03.01.2011

Viss OK !

K kika77 15.07.2012

To nosaka SOL vadiba, izejot no savs darba pieredzes.Pec likuma isskatas apmeram ta-500 kv.metri, 8st.diena, 200Ls uz papira

P Pēteris Karlsons 06.01.2016

izejot no savas darba ,,pieredzes,, ?! Padomijas laikā strādājot zaga un tagad zog_8st.darba diena ? Nemuldi , apkopējai fiksētā aldziņa kas liek aizdomāties par vergiem un vergturiem bet sētniekiem 7st.darba diena lai nedod dievs nepaliek bagātāki nekā SOL Latvija priekšnieciņi.Sētnieki 99% alkohola mīļotāji ( kas nu ies strādāt par pāris saburzītiem eiro) ! Tagad ziema sniegs,varu iedomāties kā izskatās vietas kur strādā šie darbonīši.SOL LATVIJA _PACEĻIET ALGAS !