www.sudzibas.lv Societe crédit mutuel aizdevumu piedāvājumu, jo īpaši

Societe crédit mutuel - aizdevumu piedāvājumu, jo īpaši

Labvakar kungs un kundze
Mēs piešķir aizdevumus atbilstīgi pilsoņiem, skolām, uzņēmumiem, korporācijām, uzņēmumiem un nozarēm mūsu kopienā un visos citos pasaules daļās. Mēs maksājam minimālo aizdevumu līdz 1000000 € 100 ar ļoti zemu likmi 3% / mēnesī, ar garumu 1, 5 gadi. Mūsu likumi un politika, kas saņēmējam, Jums ir jābūt bankas kontu vietējā bankā, jūsu reģionā, vai arī starptautiskā banka, kas ļautu mums saglabāt finansējuma noteikumiem stabilu un prakse ir saskaņā ar banku, izmantojot bankas darījuma ar mūsu novērtē klientu (-iem), ir vismaz viena vadītāja apliecība, WC, starptautiskā pase, skolēna apliecība, nacionālās identitātes karti, vai citi līdzīgi dokumenti, jums ir jābūt ar labu reputāciju vis-à-vis likumu. Ja jūs atbilstat sazināties ar mums jau šodien. [slēpt]@gmail.com

G