Socialais dienests "Kengarags" - Nepalidz vientulai mammai

Полтора года мы с ребенком являемся малоимущими. Живем на 85 лат в месяц. Квартиру снимаем только за коммунальные платежи. Так вот скоро нас выселят, ибо социальная служба назначала ежемесячное пособие на квартплату, но деньги так и не перечислялись, в итоге образовался долг в 300 лс. Нам и так даже за аренду помогать не надо, но инспектора и минимально помочь не хотят.. Вместо зачисления на счет дом управления перечисляют деньги на свои счета. А когда я попросила организовать нам социальное жилье, пожали плечами. И как мне с палуторогодовалым малышом жить на улице? Страна нищих и бомжей! И никому до деток нет дела.
P.S. Выдают пакас на двоих- не смотрят что младенцу ничего из этих продуктов нельзя.

S smīkņa 30.06.2013

Kas tā par tādu definīciju tev? Ja tev ir kādi aizspriedumi (drīzāk noslieces), varam par tiem parunāt, bet nevajag man uzspiest savu viedokli. Nocitēšu tev no Satversmes, labi?
"100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta."
Vai es tevi varu turpmāk par Ziģi saukt? Jo ";jgi;ygv v" ir grūti izrunāt.

M Maddalena 30.06.2013

Cik daudzas gudras domas un padomi doti, bet šai pabirai tas viss ir bez jēgas - viņa nevar pat sava bērna vecumu atcerēties, katru reizi rakstot dažādu, kur nu vēl saprast, kā strādā sociālā palīdzība. Tādas māk tikai atplēst kājas, pat aiziet pieprasīt DNS analīzi no tēva ar mērķi vismaz uzturlīdzekļus savam sīkajam nodrošināt viņa nevar. Tad rij tās pakas, ko dod, un esi pateicīga, dirsa tāda! Būtu maksājusi nodokļus - būtu pabalstus normālos saņēmusi, stāvēšana uz paneļa vēl nenozīmē, ka esi nodokļus maksājusi!
Pat pie esošās demogrāfijas katrai prostitūtai, kura nemāk iegādāties prezervatīvu, tagad kājiņās klanīties, jo viņa ir māte? Māte ir tā, kura pirms ieņemt padomā par bērna uzturēšanas iespējām, nevis atplēš kājas un pēc tam paratizē uz maniem nodokļiem, šī ir mātīte un nekādu cieņu šī stulbā govs nav pelnījusi, sīko gan žēl.

; ;jgi;ygv v 30.06.2013

smīkņa, tavs rūpīgi pārdomātais pedējā komentāra teksts liecina, ka tu nožēlo vakar dzērumā šeit sarunātu, un tas tev nedod mieru. Tas labi, ka tev vēl kaut nedaudz sirdsapziņas ir palicis.

Tagad sudzibas.lv kopiena sagaida no tevis atvainošanos Svetlanai. Protams, vārds nav zvirbulis, un to vairs neatgriezīsi, taču tava atvainošanās liecinātu tikai par labu tavai personībai.

Gaidām!

S smīkņa 30.06.2013

Nu gan mani, tetervista, sasmīdināji! :) Labāk daram sekojoši, es viņai nevis atvainošos, bet novēlēšu kaut ko labu, derēs?

Svetlana, carstvo nebesnoe tebe, pustj zemlja budet puhom! Vechnij pokoj tebe!

Tu šeit par baigo barvedi esi uzmeties, ne?

; ;jgi;ygv v 30.06.2013

Smīkņa, es tev piekrītu -- atvainošanās ir viena no sarežģītākajām lietām pasaulē. Nesatraucies, ka ar pirmo reizi tev nesanāca.

Mēģini vēlreiz. Un, lai sanāktu, mēģini neriet -- tas palīzēs noskaņoties uz pareizā viļņa.

Dublis 2!

S smīkņa 30.06.2013

Nesagaidīsi! Neesi kaut ko salietojies? Mož kādu legālo "zālīti" sapīpējies vai kādu driģeni?

Visa sudzibas.lv kolektīva vārdā pieprasu tevi atvainoties par to, ka aizstāvēji to padibeni, tādā veidā graujot jau tā morāli pagrimušo latvijas sabiedrību!

Bravo, smīkņa!
Šis mēģinājums bija nesalīdzināmi labāks par iepriekšējo. Taču tev vēl ir jāpiestrādā, lai atvainošanās skanētu skaidri un nepārprotami.
Lai to panāktu, centies lietot tādus vārdu kā "piedod", "man žēl", "tas vairs neatkārtosies" -- tad tavs vēstījums ātrāk nonāks līdz cilvēkiem, kura dzimtā valoda nav latviešu.

Smīkņa, lūdzu! Dublis 3!

M mimo 30.06.2013

Smīkņa, я обычно тебя поддерживаю в высказываниях. Но реально уже перебор.Вот это "carstvo nebesnoe tebe, pustj zemlja budet puhom! Vechnij pokoj tebe!" за что??? Ну, разные мнения.Не сошлись. Зачем уходить в крайности то? Капец, народ. Угомонитесь, пожалуйста. Всем мира

S smīkņa 30.06.2013

mimo, uz to jautājumu es atbildēju jau iepriekšējos komentāros: "Tas ir mans uzskats, ka bez tās govs Latvija būtu labāka vieta, saproti? Esmu pārliecināta, ka, ja viņa nosprāgtu, sabiedrība (ĪPAŠI viņas bērns un radinieki) no tā tikai iegūtu."

Man toties nav saprotama tava "Всем мира" attieksmīte. Kuram tas miers ir vajadzīgs? Miers būtu, ja tā "gudrā" un "smukā" mammīte nomierinātos, izdarītu to, kas viņai ir jādara, un atvainotos visiem par visu to drazu, ko viņa te sarakstīja.

; ;jgi;ygv v 30.06.2013

Smīkņa, šajā reizē tev izdevās uzrakstīt komentāru, kurā redzamas tavas iekšējās mokas, cīņa starp "lūgt piedošanu" un "nelūgt". Var teikt, tas ir pašattīrīšanās process. Varu saderēt, ka pēc tā rakstīšanas tev nebija vajadzības noslaucīt savas slienas no monitora ekrāna, jo šai reizē tās vienkārši nešķīda.

Aicinu arī citus sudzibas.lv lasītājus un komentētājus izteikties, lai uzmundrinātu smīkņu spert šo drosmīgo soli -- atvainoties Svetlanai.

Smīkņa, mēģini 4. reizi!

L Lepnā Lavīze 30.06.2013

Speciāli Smīkņam! Šī portāla lietošanas noteikumi:

Jūs piekritāt nelietot mājas lapas piedāvāto servisu šādiem mērķiem:
Augšupielādēt, izvietot vai citādi pārraidīt jebkuru Saturu, kas ir pretlikumīgs, kaitīgs, apdraudošs, ļaunprātīgs, uzmācīgs, apmelojošs, vulgārs, neķītrs, invazīvs attiecībā uz citas personas privātumu un personīgu dzīvi, vai rasiski, etniski vai kā savādāk nosodāms;
Kaitēt minoritāšu interesēm jebkādā veidā;
Augšupielādēt, izvietot vai citādi pārraidīt jebkuru saturu, kuru jums nav tiesību pārraidīt saskaņā ar Latvijas likumiem;
Celt neslavu vai apkaunot citu personu vai komersantu;
Ģenerēt spamu (nevēlamu informāciju) jebkuram citam Sudzibas.lv lietotājam.
Lietojot šo servisu jūs piekrītat uzņemties personīgu atbildību par visu informāciju, kuru jūs ievietojat. Sudzibas.lv nav pienākuma sekot līdzi lietotāju izvietotajam Saturam. Sudzibas.lv patur tiesību atteikt izvietot vai dzēst jebkuru materiālu pēc paša ieskatiem un bez pienākuma jūs informēt. Lietojot šo mājas lapu, jūs piekritāt neizvietot jebkādu materiālu, kas ir pretlikumīgs, neķītrs un pārkāpj citas personas privātumu un personīgu dzīvi, izplata nevēlamu reklāmu, seksuālā, rasiskā vai reliģiskā satura informāciju.

L Lepnā Lavīze 30.06.2013

Maddalēna, un tu pati esi cienījama un godājama un nu noteikti esi pelnījusi cieņu?
Jā, un palasi manu iepriekšējo komentāru, varbūt kaut kas aizies!

P Pharos 10.07.2013

Svetlana.
1. Напишите письмо (можно по электронной почте) в домуправу от лица владельца. Для решения описанной Вами проблемы необходимо видеть график - когда и за что они получили деньги от соц.службы.
2. Если Вы своевременно озаботились о регистрации ребенка в детский сад (т.е.при его рождении) - то уже сейчас Вашему сыну полагается место в детском саду. Соответственно, Вы можете идти работать и не просить помощи соц.службы. Вы также можете рассмотреть возможность работать на дому (зависит от Вашей специализации).
3. Для решения Вашей проблемы рекомендую сотрудничать с социальной службой. Т.е. приходить к ним на консультации, задавать неясные Вам вопросы, пытаться улучшить свое материальное положение (а не искать оправдания, почему это невозможно). Если Вас не устраивает отношение конкретного работника - смените его. Мне понятны Ваши эмоции, но, пожалуйста, давайте не будем клеветничать и поносить государство. Если что - за это в уголовном кодексе предусмотрена статья. Удачи.