Sniegs - sniegs

Vecāķu prospekts, - Skanstnieku stūris.
Sūdzējos gan velnam, gan dievam par šo nolādēto sniegu. Nekā nebij, jo vairāk sūdzies, jo vairāk snieg. Atmetu tam visam ar roku, ņemu lāpstu un roku. Pārstāju sūdzēties un še tev
pārstāja snigt. Mokām gals klāt nodomāju, bet, - atnākot no darba mājās, ak mī un žē, uz stūra blāķis no ledus. It kā nalamājos ar dievu un velnu! Nu nē, lai stāv līdz pavasarim. Nav vairā dukas. Divi jau miruši no sniega vākšanas, negribu būt trešais.
Īsāk sakot atbrauc ceļu tīrītāji izvandījās un aizlaidās. Atstāja pat bluķi uz braucamās daļas. Bet poliči būs naski klāt lai stādītu aktus, iekasētu naudiņas. Varbūt tie uz vienu roku? Paši savas teritorijas neaktēs, jo vai tad paši sevi sodīs.

H

š Šarlote 28.01.2011

Tas ledus klucis traktoram no pakaļas izkritis. :D:D:D:D

H harijs 29.01.2011

Sazvanīti abi, šodien nākšot komisija un lems, vai apēst, vai novākt pēc sevis. Es principa pēc neaiztikšu.
Žēl gājējus. Dažas mājas tālāk dzīvo ģimene kam bērns ratos. tie spiesti iet atpakaļ, iet uz brauktuves, griezt krustojumā un vēl kādi 60 metri pa ielu iet. Lai šiem veicas kamēr auto nav.
Pāri ielai kaimiņš nekad nav tīrījis ietvi, varēja tur nogrūst.

H harijs 29.01.2011

Komisiju nasagaidījām toties noķērām traktoristu, kas šķūrē ielas, Pēc pārrunām tapa skaidrs, ka viņiem katru dienu cits cilvēks strādā. Vai nu kadru mainība vai štati pārpilni!?
Nu neko šis izvandījās ar šķūrēm, es ar lāpstu, rezultātā smuks krustojums.
Vietu daudz un padomāju, ka labs postenis auto inspektoriem. Brīdinu, vieta nav viņiem, redzēšu, ar suņiem norīdīšu, vai skrūves samētāšu.
Vispār cīņa galā, jāgaida pavasaris un jāliek šo pie darba. Lai kausē.

č ČangalsPleška 30.01.2011

Tagad tevi čalīt sagaida tiesu darbi, jo tas taču bija valsts nozīmes piemineklis.Vienīgi tu vari izpirkt savu vainu, ja noliksi savu kluci pie pašvaldības ēkas.

H harijs 12.02.2011

Atkal tie sūdi birst no gaisa. nav vairs iekšās. Cik savedu tuvējā mežā, tik sabira atkal.