www.sudzibas.lv smsreklama.lv Sūta spamu bez atļaujas

smsreklama.lv - Sūta spamu bez atļaujas

Saņēmu SMS no kaut kāda Jāņa ar tekstu http://img32.yfrog.com/i/92of.jpg/. Tādu pašu SMS saņēma vāl vairāki pazīstami cilvēki. Zvanīju uz smsreklama.lv un prasīju no kurienes viņiem mans telefona numurs, viņi man atbildēja, ka SMS esot tiešām sūtījuši viņi. Numuru esot dabūjuši tā: studenti staigājuši pa Rīgu un vākuši cilvēkus, kas vēlas pieteikties saņemt reklāmu un laikam nokļūdījušies un kāda telefona numuru nepareizi pierakstījuši. Nevar būt, ka viņi ir tik daudzus numurus nepareizi pierakstījuši. Viņi vienkārši visticamāk ir dabūjuši vai uzģenerējuši kādu nelikumīgu datu bāzi un izsūtījuši viņiem spamu.

Kurš vēl ir saņēmis no viņiem spam sms un nesaprot kur šie ņēma numurus, lūdzu atrakstiet man uz [slēpt]@gmail.com.

G Gunārs 13.07.2009

Es arī esmu ļoti NEAPMIERINĀTS. Un pats sliktākais, ka nevaru atrakstīties :(

N nujaaa 13.07.2009

Njaaa, es arī saņemu un mani draugi un daži ģimenes locekļi saņema šadu sms, no Jāņā !
Es jau zini, ka tā ir kārtēja afēra... un parakstīties uz to sms nevajag, taču zinu, ka ir lētticīgi cilvēki kas uz to noteikti uzķēras... - skumji, ka tagad cilvēkiem smadzenes ir ieslēgtas apčakarēšanas režīmā !

A Aleksai 13.07.2009

Es arī saņēmu šo sms, arī no Jāņa, bet man pat prātā neienāca par to satraukties, jo tā kā esmu pašnodarbinātā, man šādas dažāda veida īsziņas nāk bieži, es pat uzmanību tai nepievērsu. Īsti nesapratu kas ar to pat domāts.
Vairāk tracinājušas tādas, kur it kā esmu vinējusi 100 Ls par ko pat policijā iesniegumu iesniedzu. Vai arī īsziņas, kur tieku aicināta uz dažādiem semināriem viesnīcā, bet ja neierodos, tad lai rakstiski atbildu.:D Nepatīk, ja man uz mobilo zvana un piedāvā pieslēgt man mājās Baltkom TV vai atnākt un iztīrīt ar jaunajiem tīrīšanas līdzekļiem man māju.
Nesatraucies, antispampolice, kas būtu ar Tevi, ja būtu mazais uzņēmējs. Piekautu visus. :D

A Aleksai 13.07.2009

Ā, sorry, jūs domājat tie ir čakarētāji. Nu tad jā, bet es vienkārši ignorēju šādas īsziņas.

B burka 15.07.2009

un ko mums tagad dariit-aarpraac aarpraac!!

S SMSpelna 15.07.2009

labaak piesakies www.smspelna.lv un veel par to arii nopelni.
regjistreejies un uzreiz 1 Ls buus Tavs, bet veelaak veel sanjemsi par katru sanjemto sms.
pelni neierobezhoti daudz!
www.smspelna.lv

J Juris 16.07.2009

www.smspelna.lv vispār ir parodija par interneta biznesu. Nezinu kāda varētu būt kādam motivācija tur reģistrēties. Neviens vispār tur neko nav nopelnījis

O Osis 17.07.2009

labaak regjistreejaties www.smspelna.lv un tur par katru Jums nosuutiito sms tiks maksaats.
regjistreejaties jau shodien un 1 Ls uzreiz buus Juusu, kaa arii turpmaak sanjemsiet naudu par katru Jums un Juusu draugam nosuutiito sms.
www.smspelna.lv

A Andrejs 22.07.2009

smswanted.com - tādi paši krāpnieki, kā šitie!