www.sudzibas.lv SMS Viena SMS par Ls 3,10

SMS - Viena SMS par Ls 3,10

Apmeklējot Web lapu http://familii-arhiv.com/ ierakstīju pieprasījumu atbilstoši viņu formai. Lai apstiprinātu šo pieprasījumu bija jānosūta SMS par apm. $0.30, kā bija rakstīts WEB lapā. SMS bija jānosūta veseli trīs. Pieprasot savam operatoram stāvokli par pieslēgumu, konstatēju, ka katra SMS izmaksāja Ls 3, 10.

E Esesesseseseseses 23.09.2011

Sūdzība ne par ko! Tā arī neiebraucu, nafig te tas raksts?!

T Točno 23.09.2011

Es arī biju atradis kaut ko līdzīgu, tur par īsziņu prasīja veselus Ls5, Varu pateikt tikai to, ka tas ir lohotrons, es arī varu izfantazēt vēl labākas baikas par sava uzvārda izcelsmi, nekā šie piedāvā.

U uc 24.09.2011

kur var but tik naivi un stulbi cilveki!

P pufis 26.09.2011

Kur aitas, tur cirpēji. Nu kur prāts pīties ar kaut kādiem kaktu kantoriem un smsus sūtīt, pie tam veselus 3 gab! Nepietiek mums jau ar zināmajiem sms krāpniekiem, a la vinnēsiet iphone vai meldiņi par brīvu! Laikam tauta vēl stulbāka palikusi, ja sāk sms sūtīt kaut kādiem pagrīdes vaņkām.

L Likumsargs 26.09.2011

Šajā sūdzībā Ivars Ceibulis parādīja savu stulbumu! Šitādas lietas internetā ir domātas tieši šādiem dauniem, ka Ivars! Tāpēc nevajag vainot apkārtējos savas stulbības dēļ!
Latviešiem ļoti patīk vainot visus, tikai ne sevi! Kaut gan 99, 9% gadījumos pats vien vainīgs ir!!!

L laukutante 27.09.2011

Man ļoti interesē manas ģimenes uzvārda vēsture, tapēc kad atradu šo lapu, domāju ka nu tik dabūšu visu uzzināt:((. Arī uzķēros uz šito lohotronu, to sapratu tikai tad kad man atsūtīja paroli ''loh'', dēļ savas muļķības tagad baigais telefona rēķins!