Sms Online SIA - Krāpšana

Mārtiņš Balodis no Cēsīm/Siguldas/Jēkabpils ir viens un tas pats cilvēks - krāpnieks.

Ss.com un Facebook sludinājumos Mārtiņš Balodis turpina “it ka pārdot” preces, kuras viņam vai vispār nav vai nesūta. Mana gadījumā viņš saņēma naudu uz bankas kontu LV68UNLA0055000033310 par datora procesoru un mātesplati plus Omniva pakomata pakalpojumu. Nekas neesmu saņēmis. Viņš pazuda pēc maksājuma uzdevuma saņemšanas, palika bez precēm un naudas.
Pēc linka https://www.sudzibas.lv/martins-balodis-no-cesim-krapnieks-c535245 var redzēt ka neesmu vienīgais, kam ir problēmas ar Mārtiņu, kādam izdevās, kaut ko daļēji dabūt tikai pēc “draudiem” un antireklāmu.

ņ

K Kalvis B. 06.02.2019

Ar pakomāta sūtījumiem arī ir bijuši pāris gadījumi konkrēti ne ar šo cilvēku, bet ar citiem afēristiem, kuri vilcinās ar preces sūtīšanu. Tāpēc vienīgais padoms ko varu dot-citreiz izmantojiet dpd vai Latvijas pasta pakalpojumus kur ir iespēja maksāt pie preces saņemšanas. Tad ne pircējs ne pārdevējs nevar tikt apšmaukts ;)

D Device 06.02.2019

Jā, Dpd ir krietni sakarīgāks serviss drošības ziņā.

K Kitija Gitendorfa 12.02.2019

Arī mani Mārtiņš Balodis apkrāpa. Caur FB marketplace nopirku preci, veicu apmaksu, pacietīgi gaidīju. Pagāja nedēļa un no preces nevests. Pirkšanas saruna nobloķēta, FB profilā Mārtiņš manu ziņu ignorēja. Uzrunāju viņu Instagram, tur mani nobloķēja.
Veicot izmeklēšanu, sazinājos ar vēl vienu "upuri". Meitenes man palīdzēja ar kontaktiem, lai tiktu klāt Mārtiņam. Pēc sarunas, veica man daļēju naudas atmaksu, pārējo solīja nākošajā dienā un ar to viss arī beidzas. SMS un FB mesingeri paskaidrojumi par situāciju nav.