Sms datoru serviss - kraapnieki

neiesaku nest savu datoru uz sho servisu aiznesu, labu datoru-datoru vini nozaga, teica man ka meistars it kaa zemee nometis, teicu lai tad paraada, ka zemee nomests -nav ko paraadiit vietaa varot iedot citu.karocj pieprasiiju savu datoru taadaa pashaa staavoklii, kaa bija atpakal un iemaksaatos 160ls arii.vini paarliimeeja imei numurus uz citu taada pasa datoru atdeva vietaa pa visam citu datoru saskraapeetu nedarbojosaam pogaam, bateriju, kura netur un sliktaakiem parametriem naudu atpakal nedabuju.+371 29330019 - [slēpt]@smspc.lv pats prieksnieks kurs valsts valodu nemaz nezin izvairaas no manis.
Vins reklamee savus pakalpojumus ss.lv pirms uzticaties shim servisam 7 reiz padomaajiet.

G gatis 18.05.2010

Tak iesudz vinus tiesa un sanem lielo piki. Es nesaprot, ko var akstities tadi ka Raivo. Vai tad tik gruti noskaidrot un pakonsulteties ar labu advokatu?

H harijs 19.05.2010

Tiešam, ja ir visi papīri un vinnējama lieta, tad dabūs maksāt vēl tiesas izdevumus klāt.

M maris 20.05.2010

Pie lv-likumdosanas nav jeegas tiesaa suudzeet, jo saakumaa pa tiesu jaasamaksaa man-tiesa vilksies bezgaliigi ilgi, es nevaru pieraadiit, kaadi bija mana datora parametri, jo remonta kviti neatzimeja tos, vieniigais vareeja dot uz ekspertiizi to, ka parliimeets imei numurs.Nevienam, neiesaku tur nest datoru pilniigi nopietni.

MacBeton 18.06.2010

Izklausās pēc kārtējā dauneļa. Kādus IMEI? Aizbrauc PROM!

A Alexandro 29.09.2010

Sozaleju avtoru zalobi!

U menja bila takaja ze istorija. Sgorela videokarta na materinke, ja nachal iskat gde podeshevle, nu i povezlo ze mne vijti na etix uebanov. Oni eshe rabotali na Caka 103 tak vot, skazali sdelajut REBALLING i vse budet axuenno kruto, vse pro vse zaprosili 60ls. ja soglasilsja...
V eto ze samoe vremja u moego druga sluchilas takaja ze xernja i ja kak Axuennij tovarish i znakomij porekomendoval etot " PIZDATIJ SERVISS" tak vot emu zaredili tex ze 60 rublej za tot ze REBALLING, oba bili rado pizdec kak tak kak obeshali sdelat bistro i kachestvenno.
Prozdal ja ne dolgo gde to nedeli 2 prezde chem pozvonit i sprosit kak tam dela s moim kompom. Skazali posle pajki nixuja ne pomoglo i diagnoz odi - menjat vsju MOTHERBOARD.
Ladno podumal ja i ushel v polnij axuj kogda uznal stoimost "novogo remonta"
Glavnij geroi raskaza zaredil 200 ls pri etom chto ja eshe zdal bolshe mesjaca poka ee privezli.
Taze isorija povtorilas i s moim drugom emu napeli takuju ze XUJNJU pro nevozmoznost remonta i zaredili te ze 200ls.
Prozdal ja gde to 2 mesjaca poka poluchil svoi komp, nazad ves SUKA rascoraponij i posharponij, kak budto im kerpichi kaloli ili ispolzovali kak dosku dlja otbivki mjasa!
Zelanie bilo nabit etim uebanam mordu, no vospitanie SUKA ne pozvolilo.
Izvinite za mnogo MATA no emocii perepolnjajut kogda vspominaju.
PS.
Da i samoe prikolnoe komp uze s novoj materinkoi prosluzil vsego 4 mesjaca i snova nakrilsja mednim tazom!
Derzites podalshe ot etix VARVAROV i RAZVODIL
Eto ix bizness - zamanivat nizkimi cenami na remont a potom stavit pered faktom chto nuzno menjat vse krome klaviaturi...
Udachi i ne povttorjajte moix oshibok

V Vetrova 12.05.2016

Отвратительный ремонт!
стекло на экране отклеивается и полно пузырьков.
Не советую никому эту мастерскую.