www.sudzibas.lv Smiltenes poliklīnika nespēja komunicēt ar cilvēkiem

Smiltenes poliklīnika - nespēja komunicēt ar cilvēkiem

Iegriezos Smiltenes poliklīnikas aptiekā, man skrēja preti aurojoša sieviete uzvārdā S.Nātra, daktere pēc kuras manierēm un intelekta trūkuma nevarētu spriest ka normāli cilvēki (ārsti) mēdz tā uzvesties sabiedriskā vietā, kur apgrozās vairums cilveku!! Tiku nostādīta neērtā stāvoklī! Kliedz kā uz mazu bērnu, par to ka izkāpu no transporta pie poliklīnikas, kurš tūlīt pat aizbrauca!!! un neuzkavējās ne lieku minūti, vietā kur stāvēt aizliegts!Tika ievēroti satiksmes noteikumi.. Diez vai jebkad gribētu izmantot šīs ārstes pakalpojumus, kurai no manierēm un komunikācijas nav ne grama! Taisni nožēlojami ka tādi cilvēki spēj izgāst savas dusmas uz citiem...Kauns par savu pilsētu.

ž

G Grieta 11.10.2010

Mani sagaidiija 4dienu gaidisana uz rengenu, lai uzzinatu, kas vainas pirkstam, ko biju smagi atsitusi.
Rinda vien nogaidiju 1h, pec rengena domaju sagaidit atbildi, lai zinu ko darit talak. Man atbildeja kad lai nakot ritdien ap pecpusdienu.Biju soka, jo ta jau bija 5diena kad nekur rengenu newareja uztaisit un atbildi jagaida dienu.Labi sagaidiju, aizgaju otra diena no rita. Man uzblava ka esmu atnakusi no rita nevis pecpusdiena, ko pat nemineja un smaidosi pazinoja atnakat ritdien, dakterei daudz darba, vina newar paspet wisu apskatit.Ta nu es domaju ka pa siim 6 moku dienam pirksts jau buus sadzijis un vesels :)