Smile900 29.04.2013

Patiesībā izskatās ka "мастер" patiešām pārstāv Smile PC. Šai kompānijai atsauksmes patiešām nav tās labākās, tomēr šis "kadrs" pārspēj visu. Kā var labot datorus, ja nav pat elimentāras loģikas un spēju analizēt kaut minimālā līmenī...? Par visu varu censties uzzināt kādu sudzibas.lv raktošo "uzmesto klientu" numuru, lai vismaz vienam varētu atriebties... pat ja sievietei... Puisim (pat ja padumjš) būtu jāsaprot, ka nevar draudēt meitenei... Tā nav labi... Ja nu kādam neiepatīkas un viņš pašu draudētāju saķer un par meiteni pataisa?

Dannii Disaster 01.05.2013

мастер: vai, nu gan Tu mani baigi nobiedeeji! Pilnas bikses pieliku! Ko mani kjert? Labaak es pati piebraukshu, un tad redzeesim kursh kuram pa purnu sados. Kaads Tu dzheks? Kaut kaads aptaureets jevnuhs. Taatad, kur piebraukt? Es skatos "Smile PC" jauna 'filiaale' -- Tvaika iela... kaads palaatas numurs?

P.S. Nezinaaju, ka muusdienaas pacientiem ir atljauts lozhnjaat internetaa. Kad Tevi apciemoshu, noteikti runaashu ar galveno aarstu par sho lietu! Un neaizmirsti lietot savas pret-shizofreenijas zaales; tev jau psihoze saakusies! Ljoti smags gadiijums...

Labi, ka Tu visu sho esi sarakstiijis, jo pats savam kantorim sabojaaji reputaaciju. Tagad, sho visu izlasot, neviens normaals cilveeks pie jums neies!

M mimo 01.05.2013

Мастер, а у вас там принято клиентов"идиотами" называть? Сомневаюсь, что это конкуренты вообще. Извинись лучше, чем ржать.

A Azik99 31.07.2013

Biju vienreiz iegājis šai kantorī Dzelzavas ielā 70 (Tehnoland pagrabā). Bija salūzušas portatīvajam enģes un sanāca, ka monitors pie pamatnes turas tikai ar vadu palīdzību, ja to vispār var nosaukt par turēšanos kopā. Bet viss darbojās. Ienesu ar domu, lai salabo - vai tur korpusu jaunu vai ko, jo tehniski viss darbojās. Tas meistars paskatījās, secināja, ka tam monitoram vairs neesot ilgs mūžs, jo drīz pārlūzīšot kaut kādi maziņi augstprieguma vadiņi utt. Pateica, ka te gemaroja vairāk nekā tolka un atteicās vispār pieņemt... Nu labi... Aizgāju uz citu kantori Pārdaugavā, tur man nedēļas laikā dabīja jaunu korpusu ar enģēm - visu salika, iet vēl šodien. Samaksāju 40 Ls, a varēja tak nopelnīt. Nu ka nevajag, ta nevajag.

D dinozavr3 01.08.2013

Да там точно работают тупые отморозки! Бомжи от них воняет :))))))

D dinozavr3 01.08.2013

Официальные канторы, я могу сказать им надо количество а не качество, у меня были компы и телефоны с таких фирм, говорили людям одно, а на самом деле причина была в другом, и естественно в три раза дешевле вышел ремонт. Не видитесь на всякие конторы ходите к проверенным людям...

zirgs_kamene 26.01.2015

nevienam neiesaku sho kantori

zirgs_kamene 26.01.2015

turpinajums par smilepc

C celotaj 30.01.2015

шарашкина контора, тоже недовольна обслуживанием, второй раз не пойду. А после прочтения коментов самого мастера - в ужасе! РАДА ЧТО УШЛА ПО ДОБРУ ПО ЗДОРОВУ
ХОРОШО ЧТО НЕ СТАЛА ВЫЯСНЯТЬ С НИМИ ПРАВА КЛИЕНТА - ПРОСТО УШЛА

zirgs_kamene 31.01.2015

lugums raksit te

Latviešu tautas 01.02.2015

А жалобщикам советую проблему решить очень просто: у Службы госдоходов (СГД, VID) есть бесплатный телефон доверия 80009070. Если есть доказательства что фирма не выдаёт чеки или выдаёт её суррогат, звоните!

zirgs_kamene 19.02.2015

te bus turpinajums

Latviešu tautas 19.02.2015

"да я мастер больной на всю голову.я грызу ваши ноутбуки, я их курю.я их бросаю об стенку, я на них катаюсь на горке зимой и летом.да я ещё по врачам хожу, у нас на фирме даже есть дежурный врач котрый мне делает клизму через каждые 10 минут..и вы озабоченные малолетки обходите нашу фирму стороной.ну поржал от души с придурков.это наверно пишет приват мастер который ноутбуки чинит в гараже. "

Гы-гы-гы